Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat működhet 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet 2 hetente való találkozással? Más is van így?

Figyelt kérdés

A párommal egy évig közel laktunk egymáshoz, majd sajnos családi okokból messze kerültünk nagyon..450 km-re. Azóta már egy éve távkapcsolatban élünk és két hetente, de van, hogy 3 hetente találkozunk péntektől vasárnapig. Nyáron pedig két hetet nála töltök, két hetet családomnál.


Nekem még 2 év van az egyetememből, annyit kellene még így, távkapcsolatban kibírnunk, utána szeretnénk összeköltözni és megházasodni.


Idén megkérte a kezem. Nagyon szeretem őt és nagyon szeretném, hogy ez működjön.


Csak sajnos néha így is elszomorodom és kétlekedem, hogy vajon elég jó vagyok -e ahhoz, hogy mellettem akarja leélni az életét mikor a környékén is van rengeteg szingli lány. Sok idő, pénz és energia a találkozásunk.


Nekem sose pénz se időpocsékolás természetesen, boldogan megyek hozzá, ő ritkábban jár, mert ő is egyetemista + főállásban dolgozik.


A találkozások azt mondom még el is mennek, csak maga az érzés, hogy kicsit félek, hogy tudom a 2 év még sok idő és nem szeretném elveszíteni, mert ő a mindenem :( :(



2020. júl. 28. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy ideig igen. Ha tudja az ember, hogy meddig tart a távkapcsolat, ha van perspektíva. De így is rezeg a léc.

Én kibírtam a másfél évet, míg a férjem katona volt. Ez alap.

2020. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megkérte a kezed, nem?, akkor meg butaságokon ne törd a fejed, hanem annak örülj, hogy szeret. Ő is be akarja nálad biztosítani magát ez azt jelenti. Ez a két év próba, az erős szerelmeket összekovácsolja a gyengéket szakítja.

A suli most az első, mennél jobban tolod, és tanulsz előre annál több időtök lesz egymásra.Ez lebegjen a szemed előtt.

2020. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Működhet de nem könnyő. Nekem is volt ilyen, de 4-6 hónap múlva, mikor jobban megismered a másikat már kevés lesz ez a 2 hetente.

Akkor inkább heti 2 találkozás kell.

2020. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibír 2 évet a kapcsolat akkor jó hàzassag lesz.

Ha nem bír ki akkor menjen a levesbe.

Ez egy jó próbatétel.

2020. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy önámítás. Egy baromság.
2020. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 évig éltünk 250km-es távkapcsolatban, a kezdetek óta. 6 éve vagyunk együtt, két és fél éve házasok, most érkezik az első gyerekünk, közös házunk van és vagyonunk. Miért ne működhetne...? :-)


Hidd el, csinos szingli lányok akkor is lesznek körülötte, ha minden nap egy ágyban fekszetek le.

2020. júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menni fog csak akarni kell! Szeretitek egymást nincs akadály:)
2020. júl. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi is két-háromhetente találkoztunk, amikor távkapcsolatban éltünk és nekünk szuperül működött. Szeretitek egymást, van közös célotok, a jelenlegi helyzet átmeneti, szerintem ha erősek vagytok és erős a kapcsolatotok, kibírjátok. Kitartás!
2020. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!🙂🙂
2020. júl. 30. 08:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!