Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz az ha valaki végre összejön egy férfival, és azt gondolja magáról, hogy na végre vele is szóba áll valaki?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem...szerintem ez senkit sem érdekel.
2020. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Egyeseknek talán illúzióromboló lehet. Mások el sem tudják képzelni, hogy lehet ilyen szr helyzetben is lenni nőként. Aztán vannak, akik nem bírják, ha meg van fogalmazva (csak így szép magyarosan 😃) az igazság a maga nyers módján. Ők azt hiszik, ha nincs konkrétan megfogalmazva, akkor nem is úgy van... Pedig de, attól az még bizony úgy van.
2020. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Paradox kérdés ....
2020. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a férje mellett jött össze azzal a férfivel, akkor lehetséges rosszallni ...
2020. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami beindul, akkor az jó, és nem kell utánagondolni már semmit sem.
2020. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!