Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta dolgozik,alig találkozun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta dolgozik,alig találkozunk a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátom egyetem mellett gyakornokoskodik egy cégnél. Ugye most nyáron nincs suli,úgyhogy csak gyakornokoskodik.

De ez mellett elkezdett még egy helyen dolgozni,ahol hétvégén is kell sokszor bizonyos munkákat elvégezni.

Konkrétan van olyan nap,amikor hiába írok neki,nem válaszol nekem,volt hogy 2!! npaig.

Aztán felhívott,hogy bocs..sok volt a meló.

Most lesz 3.hete,hogy semmi peogram nincs,ez alatt a 3 hét alatt 1x találkoztunk,gyakorlatilag akkor is csak átjött este,szex,kaja és másnap ment dolgozni...ennyi.

Mist is úgy volt,hogy végre találkozunk holnap,erre ír ma este 2 mondatot ,hkgy mégsem lesz jó..én pedig már minden más programomat átvariáltam.

Konkrétan 3 hét alatt egy fél órás beszélgetés és szex jutott...ennyi a kapcsolatunk.

Én vagyok a barom,hkgy szerintem ez nem normális?

Mert bármikor felhozom neki, még engem nevez hisztisnek.

Én is dolgozom gyakornokként,de a kapcsolatomra minden nao tudok szakítani egy kis időt,hétvégén pedig arra,hogy együtt legyünk...

22L



2020. aug. 1. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ennek a "kapcsolatnak" annyi.

Lépj ki.

Nagy a világ.

2020. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízol benme, hogy dolgozik, akkor várj türelemmel...

Mi is átmentünk ilyenen, ráadásul én is dolgoztam.

Ha meg van a bizalom nincsen baj.


Viszont többet kell beszélnetek, mert kifog hülni a kapcsolat... Valahogy ezt próbáld vele megbeszélni


Nekünk 2,5 hónap alatt sikerült kialakítani egy időt ami jó,volt, tény az olyan programok amik több naposak voltak ugrottak, de 1-1 délutánt hetente 2x össze hoztunk

2020. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!