Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha interneten való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha interneten való ismerkedéskor egy férfi azt mondja, hogy szokott kérdéseket feltenni a Gyakorikerdesek.hu Felnőtt párkapcsolatok topikjába, akkor hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Leráznám.
Ha eddig szimpatikus volt, folytatnám vele az ismerkedést.
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Óvatos lennék vele:D
2020. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy milyen ember, és ez a lényeg, nem az, hogy vannak kérdései amiket nem tud, vagy nem mer kitől megkérdezni.
2020. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ez miért kerülne elő
2020. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem nőként, de...


Ki az a hülye aki ezzel kezdi az ismerkedést? Ehhez nagyon ostobának kell lenni.

2020. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehogy felhozd, a való életben én is titkolom, hogy gyakorizok xD
2020. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megengedi, hogy megnézzem minden kérdését, válaszát, akkor oké. Cserébe persze ő is megnézheti az én account-omat.


Nem érdekel a telefon, az üzik, az insta, de itt előjön az igazi énje. Nekem a top 10 kérdésemben benne lenne, hogy fenn van-e itt.

2020. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem itt ismerkedünk, akkor meglepődnék, hogy hogy jött szóba egyáltalán a gyakori. Meg ahogy már írták, én sem mondanám el, hogy itt vagyok. :D

Amúgy úgy terelném a beszélgetést, hogy megtudjam, mennyire alapoz az itt olvasottakra.

2020. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondaná hogy incel. :D
jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!