Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 évvel szakítás után, tegnap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évvel szakítás után, tegnap, váltottunk exemmel összesen 4 db udvarias emailt. Rögtön 1. válaszába belefűzte, ne beszélgessünk, hisz az új párom biztos zavarja. Elhihetem, hogy egy idegen lelki békéje miatt zavarta ennyi kommunikáció is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a párom számára egy teljesen idegen ember. Szerintem nem emiatt akart nem beszélni. Hanem maga miatt. Vagy mi a véleményetek? Nem mintha én barátkozni akartam volna vele, csak tudni akartam, mi a helyzet.
2020. aug. 3. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy az exeddel csevegtél? vagy csak annak hitted az illetőt:D
2020. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1+ Szóval nagy különbség.
2020. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez hülye válasz, persze, hogy az exem. 3 évet jártunk, komoly kapcsolat volt, megcsalás sem volt.
2020. aug. 3. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Manapság az internet világába semmi nem biztos.
2020. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Az eszedbe se jut, hogy lehet, hogy az exed egyszerűen nem akar még ennyit se beszélni veled? Nem kell kombinálni, hogy még érezhet e valamit irántad vagy sem. Amúgy te is szép ember vagy..van párod aztán az exed hogy léte érdekel téged évek múltán..
2020. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Maximálisan egyetértek az 5-össel. Ha az én párom hetyegne így az exével, ráadásul úgy, hogy az még csak nem is akarja (és ez őt zavarja), úgy bsznám ki, hogy a nyaka kiszakad.
2020. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lerázni akart vagy puhatolózni, hogy milyen kapcsolatod. Minek írogatsz egyáltalán az exednek?
2020. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Butaságot mondtok. 30. szülinapja miatt felköszöntöttem. Miért ne lehetne kultúráltan beszélni valakivel akivel 3 évet voltál sülve-főve? Nem akarok tőle semmit, nem véletlen szakítottam. Attól még érdekel, hogy jól alakult-e neki, és elmondása alapján igen.
2020. aug. 3. 15:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűrn fura, hogy arra hivatkozik, hogy a baratom, aki számára egy idegen, jaj, neki nehogy rosszul essen.
2020. aug. 3. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Nekem is van olyan exem, akivel fel szoktuk köszönteni egymást üzenetben, de semmi több. Nincs ebben semmi fura, egyszerűen nem akar beszélgetni és egy felesleges problémát generálni. Nem értem mit kattogsz ezen. Gondolom fordított helyzetben neked sem esne jól, ha megtudnád, hogy a párod az exe után rinyál, hogy az most miért nem akar vele még beszélni sem.
2020. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!