Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasiknak vannak a rosszlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasiknak vannak a rosszlányok, akkor a nőknek miért nincsenek rosszfiúk?

Figyelt kérdés
Csajok! Kipróbálnátok?
2020. aug. 3. 19:48
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
93%

Vannak. Kb 160an hirdetnek a rosszfiúk közül is, szóval az alaptézisedet nem érzem túlságosan megalapozottnak.


Nem csaj, nem kérek privit.

2020. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Meg sem fordult a fejemben, hogy írjak neked vagy bárkinek :)


Nem pasi

2020. aug. 3. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányokon vannak rosszfiúk is. Meg travik is vannak, meg párok is.
2020. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak! Csak pont, mivel kisebb rájuk az igény, így jóval-jóval kevesebben.
2020. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak szerintem egy szexre vágyó nő jóval könnyebben talál magának partnert a való életben is, mint egy szexre vágyó férfi, ezért kisebb a kereslet a hivatásos "selyemfiúkra".
2020. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy nő nem fog fizetni a szexért, mer egyet csettint, és 10-en ugranak egyszerre ingyen, és még válogathat is.
2020. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Itt vagyok én neked cica, s elég egy vacsorával fizetni!
2020. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Ki. Mert akkor talán színvonalasabb férfi és szex jutna. Valami ultragáz nyilván összejönne nekem is ingyen - ahogy a férfiaknak is egyébként -, de olyat soha többé nem akarok. Inkább fizetnék, és akkor jó szex, jó pasival. Csakhogy tényleg nincsenek. Budapesten lehet, hogy vannak, de nem mindenki él ott. Amikor néztem (tavaly), itt csak valami 50 fölötti mackós figura volt meg egy 30 körüli ronda, kicsi farokkal. 😏
2020. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, rosszlányokon hirdethet és hirdet is bármilyen nemű egyén.
2020. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Ott van az a writeaprisoner.com, ha gondolod...
2020. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!