Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 éves, szép arcú, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves, szép arcú, nem kövér nők! Nektek általában bejönnek a normál testalkatnál vékonyabb férfiak? Az alábbiak közül melyik igaz rátok a legjobban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 14:41
A kérdező szavazást indított:
Bejönnek a vékonyabb típusú férfiak.
Nem jönnek be a vékonyabb típusú férfiak.
Nem csak a vékonyak, de a normál testalkatú férfiak sem jönnek be. A normálnál nagyobb darab férfiak jönnek be.
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk már elmúltam 30, de sose válogattam így. Én mindig az összképet néztem. Ha van, ami tetszik benne, a személyisége okés, egy hullámhosszon vagyunk, jó a társasága és meg tud mozgatni, akkor önmagában az, hogy vékony, nem lesz kizáró ok, még ha amúgy a normál alkat jön is be.
2020. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
"Hibátlan nők, nektek baj, ha hibás vagyok?"
2020. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es. Egy vékonyabb típusú férfi attól még lehet hibátlan, hogy vékony.


De egy nem szép és kövér nő nagyon nem hibátlan.


Szóval nem értelek.

2020. aug. 4. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy vékonyabb típusú férfi attól még lehet hibátlan, hogy vékony."


Ha valakinek nem jön be a vékony, akkor az már (annak a nőnek) nem hibátlan.

2020. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen, csak vékony ne legyen. Sajnálom, de a pálcika lábaktól elfog az undor még magamon is.
2020. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én erősebb testalkatú nő vagyok,(170/60) és evészavarokkal küzdöttem évekig(voltam 46 kg is)...Mindig a kicsit vékonyabb férfiak jöttek be,valószínűleg azért,mert féltem,hogy ha kapcsolatba kerülök egy testesebb pasival, akkor én is többet fogok enni. Egyszer voltam kapcsolatban egy mackós pasival,de kikészített,hogy mindig éhes volt és mindig a kaja volt a téma.
2020. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"ha kapcsolatba kerülök egy testesebb pasival, akkor én is többet fogok enni"


Ekkora egy ostoba dumát...

És a vékonynak mit szoktál mondani, azt, hogy ha rád nézek, elmegy az étvágyam??

2020. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó,írtam,hogy étkezési zavaraim voltak.
2020. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban olyan emberek között keresgélnék, akik nem sokkal vékonyabbak nálam (60 kiló vagyok 166 centis magassághoz), de volt már olyan, hogy beleszerettem olyan srácba, aki velem pont egy súlyban volt, csak 20 centivel magasabb, szóval nem reménytelen, csak nem ez a preferenciám.
2020. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egy vékonyabb típusú férfi attól még lehet hibátlan, hogy vékony."


A fejed attól még lehet ronda, cica. Neked szép fejű, szép alkatú nőcicske kell, de a saját képedről nem beszélsz, csak a férfiatlan testedről.

2020. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!