Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek a házastársa a legjobb barátja?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok házas, de másként el sem tudnék képzelni egy kapcsolatot.

Szerintem ahhoz, hogy jól működjön és teljes legyen a bizalom, a páromnak a legjobb barátomnak is kell lennie.

2020. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Alap. Enélkül tök felesleges házasodni vagy kapcsolatban lenni.
2020. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Így van!
2020. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Van. 😊 A legjobb barátom, a legfantasztikusabb szeretőm, a legnagyobb cinkosom és a legmarhább humorú haverom egyszemélyben.
2020. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ès ebben ki is merült a dolog
2020. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A legabszurdabb sztorim, amivel tudom jellemezni az ilyen kapcsolatokat: még nem voltunk házasok, de már majd' 8 éve együtt jártunk, amikor volt egy nagyon komoly és hosszú válságunk a kapcsolatban.


Egyszer melóban valahogy rám szakadt az érzés, hogy ennek vége lesz, teljesen magamba zuhantam. Úgy éreztem, ki kell dumáljam magamból valahogy. Reflexből tárcsáztam. Az asszonyt.


Csak akkor gondoltam bele, milyen hülye helyzet, amikor felvette a telefont. Mondtam neki "őőő, te bazmeg, ez fura lesz, de én most ki akarom borítani a bilit az elbaszott párkapcsolatomról a legközelebbi embernek". Erre nevetett egy nagyot, majd azt mondta: "na mesélj arról a hülye picsáról". :D


Ennyire számíthattam rá, amikor egyébként 0-24-ben ordítoztunk egymással...

2020. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok. A gyermekkori barátaimtól messze sodort az élet, sokszor csak 8-10 évente tudunk találkozni, az időskorban szövődött barátságok pedig természetüknél fogva mások, mint az egy élete tartók. A feleségem viszont naponta kéznél van, a legféltettebb titkaimat is ismeri, hiszen akivel együtt él az ember, az látja őt minden állapotában. Látja gyengén, lepukkanva, fáradtan, gyilkos hangulatban, kicsattanó jókedveben... Mindenhogyan.
2020. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!