Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is volt már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Miért van az, hogy amikor nincs barátnőm, nem kellek a kutyának sem. Amikor barátnőm van akkor, gyakran flörtölnek velem más nők illetve, félreérthetetlen jeleket küldenek?


Más is van/volt már így vagy csak engem áld így az élet?:D



23/f


2020. aug. 5. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert megérzik a nyitottságodat.

Ez fordítva is így van.

Mikor egyedül maradtam, egy évig nem nyíltam meg.

Aztán, mikor igen, akkor egyszerre hárman is forgolódtak körülöttem.

Megváltozik a magatartásod, az aurád, az atmoszféra körülötted, a kisugárzásod adja, hogy felfigyelnek rád.

Amikor kapcsolata lesz az embernek, a párjától kapott visszajelzés, szereted hatása, hogy más lesz a kisugárzása.

Ezt megérzik a nők és nők esetében a férfisak is.

Nem tudatosan.

2020. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm a választ! Erre én is gondoltam már de szerintem nem viselkedek máshogy olyankor. Legalább is én nem veszem észre magamom. De lehet, hogy tényleg ez az oka:))
2020. aug. 5. 23:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!