Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingliktől is kérdem (sőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingliktől is kérdem (sőt, ők kevésbé elfogult választ tudnak adni, mint akiknek van valakije): Mik az ismérvei annak, hogy a párod olyan ember, aki mellett megéri kitartani, érdemes hozzámenni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha olyan ír, akinek van kapcsolata, kérem, hogy tekintsen el a kapcsolatától. Azért írom ezt, mert attól tartok, sokan vannak rossz kapcsolatban, ennek ellenére nem hagyják el a párjukat. Ők nem tudnak megfelelően válaszolni.
2020. aug. 8. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajban vagy ,betegség anyagi..... kitart melletted bátorít támogat.
2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cselekedetek mutatják meg. Mindig minden emberrel kapcsolatos dolgot a cselekedetek mutatnak meg. Azt is hogy két embernek van-e keresnivalója együtt vagy sem.
2020. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A problémákat megtudjuk beszélni

Ha bajom van, segít.

A rosszabb napokkor is mellettem van

Néha meglep

Tudja mit eszek-iszok (nem vesz pl halat egy gyors étterembe ha tudja, hogy nem eszem)

Figyel rám (oké, ne tudja ki volt a barátnőm húgának a macskájának a neve, de pl emlékezzen arra, hogy hívjám a csaláf tagokat, vagy pl milyen volt az első randi

2020. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy erre lehet-e úgy tekinteni, hogy "megéri" vagy "nem éri" meg. Alapvetően el tud romlani a dolog évekkel később még akkor is, ha a jelenlegi státuszban "megéri".


Azt viszont tudom, hogy én csak olyan lányt vennék el feleségül aki mellett őszinte lehetek és önmagamat adhatom. Nyilván rengeteg dolgot fel lehetne sorolni, hogy mik azok amik alap dolgok és azon nélkül nincs jó kapcsolat. Ilyen a bizalom, a törődés a szeretet és az elfogadás. Szóval, ha valaki mellett boldog vagy akkor meg kell próbálni minden pillanatát kiélvezni.

2020. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

2es vagyok "hozzámenni"tehát nő vagy. Bárki bármit mond ,nőknél a külső lényeges. Itt is olvasni lehet, szül 1-2gyereket a nő a férje pedig félre megy ,mert szexuálisan nem vonzódik már a nőhöz.

A kérdésedre a válasz benned van, tedd fel neki a miért szeret, mit szeret benned,miért van veled...kérdést. Ha a válasza tetszik szívednek lelkednek...akkor érdemes.

2020. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha megéri-ha nem éri meg, én nem befektetésként tekintek a társamra.


Azonos, vagy hasonló életút és fejlődési irány,

Kompatibilitás kommunikációban, gondolkodásban, szexuálisan, érzelmileg,

Egymást a kiteljesedés felé segítjük, nem pedig akadályozzuk, korlátozzuk.


Ezek az alapvető paraméterek, amik alapján döntést hozok.

Ha megfordulna a fejemben, hogy érdemes-e volna üzemeltetni ezt a kapcsolatot, vagy sem, akkor biztos, hogy nem ő az igazi.

Ha megtalálom az igazit, akkor nincsenek bennem kételyek.


25/F

2020. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

A lényeg, hogy a pici akciókat kell figyelni. Egy-egy megszólalást, hogy ha mondjuk meglátogatod gondol-e rád valami kajával vagy visz-e egy szál virágot.


Illetve arra kell figyelni amit csinál, nem arra amit mond. Ha mondogatja, hogy így meg úgy szeretlek, de közben meg a telót nyomja 0-24 ott nem lehet vadítóan nagy a szerelem.

2020. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lett új párom, aki az én igényemet is figyelembe veszi, őszinte, ha komolyan meg kell valamit beszélni, akkor le lehet ülni vele, stb. Persze az elején mindig minden jó és szép, neki is minden bizonnyal van rossz tulajdonsága is, viszont ezek, amiket leírtam, szerintem alapvető fontosságúak, és az exemben nem is voltak meg.
2020. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. fel sem merül ez a kérdés, az elég nagy jel.
2020. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!