Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak ilyesmivel viccelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak ilyesmivel viccelni a férfiak?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen. Jó fej, jó humora van, az a mindenkivel beszélgetős típus. Én egy fél éve beszélgetek vele, főleg neten, mert én a vírus óta home office-ban vagyok. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, viccelődünk, szívjuk egymás vérét. Én szeretem ezt, mert szórakoztat, viszont én csak ezen a szinten szeretnék maradni, nem akarok többet tőle. Remélem ő sem, mivel nős.

Mostanában viszont olyanokat mond, hogy a múltkor annyira csinos voltam, hogyha 10 évvel ezelőtt lennénk, magunkra zárta volna az iroda ajtaját, meg hogy küldjek neki képet, találkozzunk ha esetleg bemegyek.

Mondhatja ezeket viccből, vagy már azért átlépi a barátkozás határait?


2020. aug. 9. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy bőven átlépi a barátkozás határait.
2020. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

De ostoba vagy, biztos ez tetszik neki benned.


"hogyha 10 évvel ezelőtt lennénk, magunkra zárta volna az iroda ajtaját"


Ezzel én mentem volna a főnökhöz, de alapból nem vagyok hülyepitsa.

2020. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ő lépi át a barátkozás határait. A kategóriaválasztásod elégsokat elárul rólad is.
2020. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pff és még azt mondják mi férfiak nem vesszük a női jeleket.

Hát akkor kérlek szépen azt mondom, a nők meg még a szavak jelentését sem értik.

2020. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyik része hogy átlépte már a határt. A másik része hogy addig nem volt probléma a flörtölgetéssel és hogy nős, míg csak a neten "szórakoztatott". A figyelem jól esett, az mindig jól jön ugye - akkor nem számított a nagy erkölcsösség, hogy családos. Ennek lett ez a következménye.
2020. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Meg akar dugni, ennyi!
2020. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem barátkozás.. Többet akar tőled és ebből már nem fogsz jól kijönni. TE leszel a szemét, ha elutasítod és belemenni meg nem igazán kellene. Szóval már rég le kellett volna építened.


F

2020. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint én vagyok az idióta, hogy azt gondolom, csak viccel és nem jövök be neki. Akkor leépítem
2020. aug. 9. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Veszélyes vizekre eveztetek. Vonzódik hozzád szexuálisan és bepróbálkozott, hátha vevő vagy erre.

Elég nyilvánvaló, hogy a barátkozás nem így néz ki.

2020. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!