Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy konkrétan LECSERÉLTED a párod? Tehát megismertél valahol egy embert és annyira szimpatikusnak találtad, hogy azt mondtad a párodnak, hogy úgy érzed, nem őt keresed, szakítottatok és 1 hónapon belül összejöttél az újjal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 18:53
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, még nem volt párkapcsolatom.
Nő vagyok, volt már párkapcsolatom, de ilyen még nem történt.
Nő vagyok, volt már párkapcsolatom és történt már ilyen.
Férfi vagyok, még nem volt párkapcsolatom.
Férfi vagyok, volt már párkapcsolatom, de ilyen még nem történt.
Férfi vagyok, volt már párkapcsolatom és történt már ilyen.
57 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem. És szerintem az emberek többségével azért nem, mert sokan szeretik a biztonságot, a kényelmet, a megszokottat. Hiába ismernek meg egy valamivel vonzóbb/stb embert, inkább maradnak a már megszokottnál, mert félnek a változástól, félnek az újtól.


Szóval a legtöbb ember nem csinál ilyet, de nem azért mert annyira morálisan és erkölcsileg tökéletes emberek, hanem pusztán megszokásból és félelemből nem.

2020. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha valakit szeretek, akkor általában nagyon szeretem. Persze, emiatt nehezebben is jövök össze valakivel, de ha már összejöttem, akkor szeretem annyira, hogy tudjam: nem fogom lecserélni. Nem megszokás, vagy félelem miatt, hanem mert szeretem, és ez nem fog változni attól sem, ha látok valakit, aki valamiben jobb.

Olyan persze volt, hogy szakítottam. Mert hát az érzések is változhatnak, de nem azért, mert jött "valaki jobb", hanem mert nem működött.

2020. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Fiatal voltam, bolond ,majd vissza cseréltem.
2020. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem. De én már ezt a cserélgetés szót sem szeretem: mint valami kelékek. Régit az újra stb. irritál a szóhasználatod is..
2020. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én megmondtam a szüleimnek, akik látták hgy ez nem az igazi, hogyha találok jobbat akit szerethetek, akkor le fogom cserélni. Nagyon megszívtam a sráccal, de a szerencse a szerencsétlenségben hogy megismertem vkit rá egy hónappal, tökéletes kapcsolat 2 éve :)
2020. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9 Ezt most komoly? erre készülsz? Te nem vagy magadnál.
2020. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet. Csaj lecserélte a pasiját új pasira. Pár év után az új pasi lecserélte a csajt új csajra.
2020. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Találkoztam egy nővel és 3 nappal később szakítottam a barátnőmmel. A következő napon összejöttünk és azóta együtt élünk.
2020. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nok mufaja ez a monkey branching....
2020. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia, konkrétan nem is olyan régen voltam egy fiúval nagyjából 1,5 hónapig "ismerkedtünk" és azért lett vége, mert találkoztam egy olyan sráccal akiben egyből megéreztem azt, hogy meg kell ismernem. Azóta vele "ismerkedek".
2020. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!