Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Amikor mentek szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Amikor mentek szemben egy férfival és messziről megnézitek, aztán amikor már csak 1 méterre vagytok egymástól, még egyszer rápillantatok, ez egy jel arra, hogy tetszik nektek a férfi és nyugodtan megszólíthat, mert szívesen ismerkednétek vele?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 80-100 %-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.
Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 60-80 %-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.
Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 40-60 %-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.
Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 20-40 %-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.
Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 0-20 %-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.
Szingli vagyok, de nem szoktam 1 méterre a férfitól még egyszer rápillantani.
Párkapcsolatban vagyok, úgyhogy nem igaz a kérdésben lévő következtetés és szinte soha nem nézek meg közelről férfiakat.
Párkapcsolatban vagyok, úgyhogy nem igaz a kérdésben lévő következtetés, de néha közelről is megnézek férfiakat.
Párkapcsolatban vagyok, úgyhogy nem igaz a kérdésben lévő következtetés, de sokszor közelről is megnézek férfiakat.
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a tetszés jele. Lehet, hogy érdekesnek talál valamit a külsején (tetkó, ruhadarabok)


Én néha azért nézek meg valakit, mert enyhén arcvak vagyok, és nem vagyok biztos hogy ismernem kellene a fickót :)

2020. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy az arcát nézi még még egyszer, közel a férfihoz, nem pedig a ruhadarabjait, tetkóit stb.
2020. aug. 11. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is egyet értek az első válaszolóval, ha csak az arcát nézi meg. Lehet, hogy tetszik az orra, a szája, a kalapja..., de semmi többet nem akar. Nem jel arra, hogy szeretne veled szóba elegyedni, de nem is jelenti az elutasítást. Röviden: semmit sem jelent.
2020. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szingli vagyok. Az ilyen még egyszer rápillantós esetek 46,721%-ában igaz, hogy ilyenkor így jelzek.


Remélem hasznos volt a válaszom.

2020. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!