Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki utálja a párja anyját, testvérét, apját, vagy csak sógorát, sógornőjét? Esetleg a párja gyerekét, ami nem közös? Te kijét utálod, és miért utálod?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerekét, mrt kis kötsög.
2020. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom egyiküket sem, de minimálisra redukáltunk minden családi kapcsolatot, ők sem igénylik.
2020. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korabbi kapcsolatomban volt ilyen igen. A jelenlegi párom egész családját szeretem, szivesen vagyok naluk, szivesen hivom hozzank őket. Szazszpr harmonikusabb ez a párkapcsolat és biztos vagyok benne, hogy ez kozrejatszik, hogy nincs semmi elfojtott utalat bennem ketszinu csaladtagok iránt.
2020. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik testvérének a párját utálom. Volt pár sógor/sógornő jelöltem már, egyikkel sem volt bajom, de ez az ember nagyon sunyinak, számítónak tűnik. Az első benyomásom is ilyen rossz volt róla, és ahogy elkezdtem megismerni, nem kedveltem meg.


Minimalizáltam vele a kapcsolatot, nagyon ritkán látom szerencsére.

2020. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom családjával ilyen "érdekes" a viszonyunk. Jól ismerjük egymást, és tulajdonképpen semmi bajuk nincs velem, csak úgy döntöttek,hogy közéjük nem tartozik senki. Innentől kezdve kb tudomást se vesznek rólam, a közös programjainkról.Nem élünk együtt, de régóta tart a kapcsolatunk. Egy ideig próbáltam ezen változtatni de bármit tettem, bármennyire igyekeztem, nem változott semmi. Aztán lezártam és elengedtem. Nem gyűlölöm Őket, de volt/van/lesz olyan időszak, történés, amikor így volt. Tudom, a párom is hibás mert hagyta ezt így, sokszor került már szakítás szélére a kapcsolatunk. De egyébként mi ketten jól megvagyunk,a családját meg próbálom törölni amiben csak lehet.Még a gondolatomból is.
2020. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sógornőmet rühellem. Feltűnési viszketegsége van, közben meg egy álszent fúria.🤮

25/N

2020. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!