Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nehezebb az élet? Házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nehezebb az élet? Házasságban vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Nincs egy biztos pont az életemben, nincs még párom sem. De azt látom hogy házasként sokkal könnyebb, úgy még saját házat is jobban tudnak venni, továbbá számíthatsz segítségre is, nem mindent kell egyedül megoldanod.
2020. aug. 12. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igazán jó kapcsolatokból nincs sok, egy rosszabb pedig sokkal nehezebb, mint az egyedüllét. A biztos pont az életemben mindig is én voltam, nem egy másik embernek kell annak lennie, szerintem úgy semmi értelme élni, ha külső faktorokhoz társítod az életed értelmét és a biztonságot.
2020. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy gondolom, hogy egy tényleg jó kapcsolatban jobb élni, és ha nem is könnyebb minden, de könnyebb átvészelni dolgokat, mint egyedül. De jobb és könnyebb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban.

De nem könnyebb az élet, csak mások a problémák.

2020. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó házasságban sokkal könnyebb.

Az a nehéz, hogy olyat találj, akivel jó lesz a házasságod.

2020. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy egyedül lenni egyáltalán nem nehéz. Ahogy előttem elmondták, jó kapcsolatban könnyebb, de egyedül is az. Az egyetlen amiben nehéz élni az egy szar kapcsolat.
2020. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnehezebbtől a legkönnyebbig:

rossz házasság > rossz magány > jól viselt szingliség > jó házasság

2020. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül a legkönnyebb: amit elértél, azt nem kell osztani. Nem lesz olyan érzésed, hogy elpocsékoltad az energiádat, idődet, pénzedet, fiatalságodat.
2020. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül jobban boldogulok

36F

2020. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Mindig abban nehezebb, amiben vagy és azt találod "jobbnak", amiben nem vagy...🤔
2020. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyagilag sokkal könnyebb, HA a párod is takarékos, anyagi értelemben szerény és visszafogott.
2020. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

( általában ) Férfinak egyedül.

Nőnek ATM mellett.

2020. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!