Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szolgáltatás férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szolgáltatás férfiaknak, mint nőknek a sperma donor?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyereket, de nem szeretnék nőt hozzá. A nőkkel csak a gond van. Kiszámíthatatlanok és önkényesek, de a legnagyobb baj, hogy a mai jogrendszer egyoldalúan őket támogatja.

Nem szeretném, ha a gyerekeimet egy esetleges válás után már csak 2 hetente 1szer láthatnám és azt sem szeretném, hogy kisemmizen egy nő.

Én csak gyerekeket szeretnék, akik velem élnek és felnevelhetem őket és a saját véreim.


2020. aug. 12. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Béranya. De ha jól tudom Magyarországon nem engedélyezett. Fogadj örökbe. Persze valószínűleg egyedülállókent hátrányból indulsz.
2020. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Beranya. Általában sokba kerül és Magyarországon illegalis.
2020. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen hozzáállással baromi egészséges lelkületű gyereket nevelnél. Te vegyél inkább kutyát.
2020. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3 A házasságok nagyrésze válással végződik úgy hogy a gyerek még éppen hogy csak iskolába ment. A bírósági gyakorlat az, hogy mindig a nő kapja a gyerekeket. Nekem esélyem nem lenne rá.

Ha kifogsz egy idióta nőt, akkor még a kötelező 2 hetente 1 alkalmadat se fogod megkapni, mert mindig pont akkor lesz véletlenül rosszul a gyerek, akkora esik valami más program stb, aztán pereld be ezért. A kutyát nem fogja érdekelni. Ezt végig néztem már. Ez a mai valóság.

Arról nem szólva, hogy konkrétan ki tud semmizni a nő. A közösen szerzet vagyon fele az övé, akkor is ha ő semmit nem rakott hozzá. A lakás használati jogát meg fogja kapni, mert nála a gyerek és gyereknek laknia kell valahol ugyebár. Majd valahogy hitelből kifizeti a tulajdonrészed, amiből próbálj meg venni egy másik ingatlant.

Tulajdonképpen 2 gyerek után ott maradsz és fizethetsz egy albérletet, fizethetsz nem kevés gyerek tartást és cserébe még a gyerekeidet sem láthatod. Ez nagyon is a realitás.

2020. aug. 12. 15:21
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Béranya, de egyrészt idehaza nem legális, másrészt ilyen lelki állapot mellé nem biztos hogy gyerek kéne.
2020. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 Tehát én vagyok rossz lelkiállapotban? Ez nem lelkiállapot kérdése. Ezeket láttam a saját környezetemben.
2020. aug. 12. 15:26
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Azért az nagyon ritka mikor valaki a semmiből lesz olyan szemét mint amit most te lefestettel. Általában ennek vannak elojelei. Az más kérdés hogy sok férfi hülye ahhoz hogy észrevegye vagy észre veszi csak nem érdekli mert akkor is "szeretem"
2020. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Béranya. Ukrajnában legális, vannak is közvetítő cégek, akik le is papírozzák a dolgot.


Sok sikert makktárs!

2020. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A béranyaságot írnám én is, de az eu-ban illegális, mert ez gyakorlatilag emberkereskedelem. Örökbefogadásnál, egyedülálló férfiként próbálkozva, a gyermekre várók rangsorában majd kb. a leszbikus párok után következel majd Te...


Persze lehet, hogy találsz egy olyan lányt, akivel jópénzért el lehet "játszani", hogy házasok vagytok... x idő után beadjátok a válópert, és közös megegyezéssel úgy állapodtok meg, hogy Nálad lesz a gyermek, és az anyától nem kérsz tartásdíjat. Ejj, de lehet, hogy ez csak egy brazil szappanopera forgatókönyve, mert közben megszeret téged, és már nem akar elválni... :)

2020. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem is kéne szülőnek lenni, jól van ez így.
2020. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!