Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnap - túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnap - túlreagálom?

Figyelt kérdés
Születésnapom van ma és a férjemnek pár héttel ezelőtt jeleztem, hogy "de jó lenne születésnapomra egy romantikus vacsora a Duna mellett". Nem voltunk romantikus vacsorán már több mint egy éve és hiányolom ezeket a romantikus szép pillanatokat. Úgy gondoltam, ha már spontán nem megyünk, legalább a születésnapomon. Eljött a születésnapom és nem szervezett semmit a mai napra. Ma dolgoztunk mind a ketten. Csak most csalódott vagyok, hogy nem lehetett az, amit szerettem volna. Holnapra szervez valamit délelőtt, fogalmam sincs mit...csak hát délelőtt vérvételre megyek terhességi cukortesztre, úgyhogy pár órát ott leszek, ezt elfelejtette, pedig többször mondtam neki a napokban. Most hív valakit folyamatosan, hogy későbbre áttegye amit akart. Az a valaki meg nem veszi fel. De hát én ugye én a vacsorát szerettem volna vele kettesben. Szerintetek túlreagálom és csak a terhességi túlérzékenység miatt vagyok ennyire csalódott? Régen nagyon romantikus volt, de az utóbbi pár évben már sajnos nem. Ti hogy reagálnátok?

2020. aug. 12. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Az ötösöm így legyen:DD


Gratulálhatok a 10.gyerekhez?:DD Már alig várom, hogy megszülessen, de fene a türelmetlenségemet, még mindig nem akar megszületni:DD

2020. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami különleges meglepetést tervezett, azért telefonálgat, ne vedd ennyire magadra, lehet, hogy a vacsora is tervben van.
2020. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vacsora nincs tervben sajnos, mert holnapra én foglaltam egy hajós esti kirándulást, mert aztán neki van a születésnapja. Kérdeztem, hogy ünnepeljünk-e együtt egyszerre, de nem akart. Holnap ha meg megyek vérvételre, valószínűleg úgysem jön össze neki amit akart.
2020. aug. 12. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Munka utan faradtan esetleg nem volna romantikus. Sok ember szuletesnapjat hetvegen unneplik meg. Viszont elore jo tudni rola.
2020. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem, hogy te vacsit szerettél volna, de lehet férjed pedig valóban meglepit akar adni. Hisz amit te kérsz, az nem meglepetés, nem az az igazi ajándék feeling. Én inkább értékelném az igyekezetét, hogy tervez, szervez...
2020. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várjuk meg a holnapot. :)


"Régen nagyon romantikus volt, de az utóbbi pár évben már sajnos nem. Ti hogy reagálnátok?"

Ezt viszont beszéld meg vele, őszintén és nyíltan. Elvégre a férjed.

2020. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A csalódottságodat megértem, egyúttal a túlreagálástól óva intenélek.
2020. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom se foglalkozik a szülinapommal sem. De más nőket felköszönt a Facebookon..
2020. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!