Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Egy buliban mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy buliban mi alapján mentek oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt pl mi az ami odavonz hozzájuk kisugárzás külső ilyenek, meg mi az ami nektek ilyenkor bejön egy lányon amiért oda is mentek hozzá meg ilyenek.

2020. aug. 15. 01:03
A kérdező szavazást indított:
Külső
Kisugárzás
Első benyomás
Figyelem egy darabig hogy viselkedik mielőtt odamegyek
Egyéb (akárcsak a fentinél itt is írd le létszi pluszba mi/ miért)
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Kisugárzás. Meg szerintem a legvonzóbb dolog egy emberben a mosolya. Ha olyan mosolya van gondolkodás nélkül oda tudok menni
2020. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt látom, hogy bejövök neki.

Most hiába szép, meg jó a kisugárzása, ha nem kellek neki.

2020. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy, mivel nem vagyok egy partiállat alfahím, kigyúrva, ecsethajjal, bmwvel.
2020. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert nem nézek ki jól.
2020. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam mivel nem vagyok jó pasi, így hiába mennék oda, elhajtanának... Olyanhoz meg nem megyek oda, aki nem vonz...
2020. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nem ide tartozik, de (és ezt mondjuk neked üzenem #3-as) ha ennyire tolod mindenhol ezt a "bmw, ecsethaj" stb dolgot, akkor miért nem akarsz te is úgy kinézni, mint akiknek sikerük van? Elmész fodrászhoz, ő lenyírja neked olyanra, a bmw-t hagyjuk, az azért a tehetős emberek játékszere, elmész bevásárolsz egy bőrdzsekit napszemcsit, növesztesz arcszőrzetet aztán kész, és nem azzal kezdesz, hogy "dugunk?" ennyi. Nekem ezek eddig beváltak, mindig! Téged mi tart vissza? Vagy csak mocskolódsz? Lusta vagy?
2020. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
6: Nem szeretek bulikba járni.
2020. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Kisugárzás, lehet nála sokkal szebb lány is a buliban, de ha mogorva arccal néz maga elé egész este, akkor inkább azt választom, aki esetleg szerényebb külsejű, de az összkép jobban tetszik. De azt is felmérem, kikkel van (nyilván ha a pasijával van, nem megyek oda és a két barátnő is necces, mert a másik unatkozni fog, ha csak a barátnőjével foglalkozom).


Nincs ecsethajam, se BMW-m.

2020. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát. Akkor ha valakivel szemezni próbálok már amennyire engedik a körülmények akkor az tuti bónusz, de ha esetleg nem veszem észre hogy valaki szemezni akar velem vagy néz engem, akkor is van esély hogy odajöjjön vagy akkor inkább offolja. Vagy mit lehet ilyenkor csinálni szerintetek?

Kedves Utolsó! Mennyi az szám úhymond ami után már oda mersz menni, mert gondolom a túl sok lány se jó. Szóval kettőnél azt ugye írtad nem igazán, de akkor úgy kb mennyi az a max aminél odamész gondolom akkor 3 nál már igen.

2020. aug. 15. 18:49
 10/12 anonim válasza:
67%
Külső.
2020. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!