Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon ciki vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ciki vagyok?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nagyon rendszertelen a menstruációm így 25 évesen is.

3 napja épp a párom autójában jött meg, akivel kb. 1 hónapja vagyok együtt.

Aztán éjszaka is átáztam picit és borzalmasan kellemetlen, hogy ez történt..

Pláne, hogy másodszor alszom nála és mindkét alkalommal ilyen kellemetlen szituációba kerültem.

Első alkalommal az együttlét miatt kezdtem el vérezni picit.

Egyébként több gyógyszert próbáltam, de egyik sem állította be a menstruációm.

Fiúk ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre?

Ő 27 éves amúgy.



2020. aug. 15. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy az, mindenkivel előfordul az ilyen néha. Ő meg felnőtt ember, csak túljutott már azon, hogy a menstruáció egy ciki, undorító, tabu dolog.
2020. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne a ciki a biológiában? Már bőven vagytok olyan szinten hogy beszélhess vele erről, megmondod hogy rendszertelenül jön meg és bár próbáltál gyógyszert, de nem segített. Semmi olyan nem történt, ami miatt szégyenkezni kellene.
2020. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan, ez nem ciki. Aki meg ezt cikinek találja az nagyon gyerek szintjén áll.

Nálunk a barátommal volt olyan, hogy menstruációkor szexeltünk, elfelejtettünk törölközőt tenni alánk és az egész lepedő olyan lett. Akkor ezt én is cikinek éreztem, de megnyugtatott, hogy ugyan már, ez semmiség.

2020. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha barátod felnőtt szellemileg, akkor tudja hogy ez egy természetes folyamat, nincs mit tenni. Nem ciki
2020. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

utolsó biosz órád volt e már. A szarás és a menszesz közti alapvető különbség, hogy az egyik el tudod dönteni hogy mikor jön, a másikat meg nem.

Összehasonlítani a kettőt nagyon nagy butaságra vall

2020. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egyáltalán nem gáz
2020. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez egyáltalán nem gáz, mindenkivel előfordulhat.

Az én párom nem csinál gondot ebből.


A gyógyszereket meg felejtsd el. Ha fogamzásgátlóra gondolsz, az nem beállítja a ciklusodat, hanem pont, hogy kikapcsolja. Ha nem szeded egy hétig, jön a megvonásos vérzés, ami NEM menszi.

2020. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen utolsó, valószínüleg ez az egyetlen ok, amiért nem lesz nőd sohaXDDD
2020. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!