Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, ha tetszik egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha tetszik egy srác, és tudtukra akarjátok adni, akkor milyen "jeleket" adtok?

Figyelt kérdés

Nemrég elárulta az egyik lany ismerősöm, hogy bejöttem neki, és jeleket is küldött, de nem reagáltam rá, és végiggondolva a helyzetet kíváncsi lettem, hogy milyen jeleket adnak a lányok, mert visszaemlékezve nem tudtam rájönni, mik voltak azok.

Legyszi segítsetek, nem akarok többször így járni

20F



2020. aug. 16. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nonverbális jel létezik, sok ebből tudatalatti. A témában vannak elég jó, magyar videók is a YouTube-on pl. (Pl ha társaságban vagy és valamin felnevettek, arra nézel aki tetszik, a lábfejed felé néz, akaratlanul utánzod a testtartását, ilyesmik)


Viszont a tudatos nálam az az, hogy általában szemmel tartom és néha ,,véletlenül,, odanézek. Vagy ha beszélek is vele, akkor igyekszem minél inkább megjegyezni minden szavát és később visszautalni esetleg az általa mondottakra. Az már nem annyira jel, de nekem az emberek illata is nagyon fontos, és ha mondjuk elmegy mellettem az illető akkor jól belélegzem az illatát. 😂😅

2020. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem adok neki különösebb jeleket, mert már az elején elmondom neki, ami lényegében nem a legjobb mert kicsit cink utána, ha nem lesz semmi😂😅
2020. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!