Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kényeztetitek a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kényeztetitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Itt NEM A SZEXUÁLIS részre gondolok, hanem egyébként. Simogatás, ölelés stb.

Illetve nektek mi az ami jól esik?



2020. aug. 16. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mindketten szeretjük a nem szexuális kontaktust. Sokat szoktunk csókolózni és ölelkezni, és simogatás is jól esik, ha valamelyikünk maga alatt van. Amit én nagyon szeretek, amikor befonja a hajamat (lánytesók előnye), ő pedig amikor masszírozom a fejét.

22/L (+22/F)

2020. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

A szombati napokon, mindig én viszem el délutánonként sétálni a gyereket, hogy ő vehessen egy forró fürdőt, megigyon egy pohár bort és olvashasson, vagy meglátogathassa az édesanyját, vagy barátnőzzön.


Ő mindig a kedvenceimmel vár haza, tiszta a ház, a gyerekek rendben.


Szexuálisan meg, 14 év elteltével is mindig meg tud lepni valami újjal.

Szinte nem is értem, hogy és hogyan volt ideje rá, de megtanulta a lingam masszázst, s tegnap éjjel, amint a gyerek elaludt, azzal lepett meg.

2020. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére a párom és én is egyformán igényeljük a gyengédséget, simogatást, összebújást. Amivel én szoktam kedveskedni neki, az egy jó hátmasszázs, ill. fejmasszázs, ezeket nagyon szereti. Hosszú ölelések, apró puszik mindig vannak, el sem tudjuk képzelni enélkül.
2020. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
#2 elviszed a gyereket,hogy legyen ideje szeretőjére:))) vajon ki taníthatja arra amit újít az ágyban:)
2020. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Váll/nyak/talpmasszázst gyakran adok neki, van, hogy ő kéri, de van, hogy csak látom rajta, hogy ideges, fáradt, vagy nyűgös valami miatt, és akkor automatikusan elkezdem kicsit "dögönyözni".

Ami pedig engem illet, én ha kettesben vagyunk és nyugis napot tartunk, borzasztóan szeretem, ha simogatja a fejem. Néha az ölébe hajtom a fejem és úgy csinálja, néha pedig, mikor az ágyon fekszik, odabújok szorosan mellé, és akkor úgy már fél kézzel tudja cirógatni, birizgálni a hajam :D Közben pedig általában beszélgetünk, vagy tévézünk. Imádom azt a szintű biztonság -és komfortérzetet, ami ilyenkor átjár engem :)

Plusz ott vannak még ugye az előző válaszolók által írt puszilgatások, ölelkezések.


26/F

2020. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhet még.
2020. aug. 19. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 40 felettiek odaadó szeretetére lennék kíváncsi! 20 évesen még a méreg is méz.
2021. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
légycsapóval arcon vágom ha nem tetszik valami .
2021. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Én erősen papucs vagyok. Hétvegén viszek virágot, hétköznap néha csokit a munkába.

Otthon segítek főzni, igazi csapatmunka a főzés, én aprítok, ő kotyvaszt, takarítas ugyan ez. Enyém a fürdő és wc öve a konyha, aztán 1-1 szoba.(Vagy amikor a nyakamba veszem és úgy cserélünk függönyt.

Akkor nagyon sokat áll eladóként így amikor hazajön egy nehéz nap után kicsit meggyömöszölöm a lábát.

Néha a lábmasszázsból teljes testmasszázs lesz, utána felpezseg a vére és egy vadállat az ágyban.

Amikor alszik és korábban kelek akkor meg írok apró cetliket a ruhái közé amiben pici bókok és jókivánságok vannak.

Ezenfelül ugye alap dolog,hogy mindig meghallgatom

2021. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a szellemiség, ha elterjedne, és nem lenéznék sokan, a Földön az emberek háború nélkül lennének boldogak! Már 50 felett vagyunk, és az intim simogatások, összebújások, csacsogások mindig öl jönnek. Örizzük őket. Egyszer arra kért a nejem, hogy a talpmasszázs alatt milyen lenne egy kis huncut csikis érintés. És kuncogás, mosoly között megköszönte, felfiatalította. Azóta ha kérik, pár percig ezt az intim kényeztetést is beiktatjuk!
2022. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!