Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltékeny embereknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékeny embereknek miért fàj ha a pàrjuk boldog, vidàm, mert pl megdicsérték vagy megmosolyogtattàk stb?

Figyelt kérdés

Exem féltékeny volt de ugy hogy en joval több beszolast lenèzèst kaptam joformàn töle mint jot.

Fàjt az is neki ha a haverja viccelödött velem, fàjt az is, ha csupàn a sajàt anyukaja dicsért meg engem, es az is ha örültem mert jo munkahelyem lett. Egyszerüen ö az en boldogsagomtol volt boldogtalan kb. Nekem igy àllt össze.


Elmult. Szakitottunk. Van pàrja (innen is résztvétem neki).

Mivel kb utàlom amiért tönkretette a kapcsolatunkat (ez miatt is lett vége), amiért kicsinàlt, vagy mert lenézett, azaz àtvert, mert közben azzal hülyitett, hogy csalad hazassag etc lesz es ö szeret,stb es végig hazudott mert végig gyülölt, a legvègén màr végképp. Nah nem lovalom bele magam tovabb irni, a lènyeg hogy összefutottunk.


Es amiért elkezdett közeliteni, pànikomban kenyszeresen ugy tettem mintha nem venném èszre ès hirtelen "elkaptam"random egy sracot a közterületen, egy hirtelen adodott apropobol beszèlgetni vele, es elèg "flörtölösre"sikerült.., de szoval igy hàl ég elfordult es elment, de egyböl bevillant minden. És szinte èreztem magamon a gondolatait hogy nah, a volt pàrja(én) semmit sem vàltozott, jobb oda se köszönni.

Es szoval igy szavak nelkül is, de megint sikerült belémàllitania a "kést".

Azaz ö az aki nem vàltozott semmit. Akinek egy mosolygos nö egy tarsasagban maga a szànalom, meg az utolso senki.


Es amugy nem. Hanem csupàn egy nö akit megdicsértek, aki örült valaminek, akinek mosoly nevetés volt csak az arcàn.


A boldogsàgot mièrt sajnàljàk esetekben a sajàt pàrjuktol az emberek?



#monogam kapcsolatban feltekenyseg
2020. aug. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elejében igazad van,de nem ment oda hozzád,mert más pasival vagy. Nem látok benne semmi rosszat. Lehet csak nem akart zavarni. Milyen már ,ha randin megjelenik az ex.
2020. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lachesys ***** válasza:
75%

Az exed a leírás alapján idióta, de te meg paranoiás vagy. Először is úgy teszel mintha nem venned észre, aztán meg raadasnak le is szolitasz valakit, aztán mikor a srác azt teszi amit a cselekedeteivel üzentek neki hogy szeretnéd (hogy hagyjon békén és észre sem akarod venni), akkor magadban onigazolsz meg bemeseled magadnak mit gondolt,holott fogalmad sincs róla.

Kis önbizalom nem ártana, és gyanítom nem vagy túl a pasin ha ennyire tulgondolkodsz egy egyszerű talalkozastm

2020. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A férfiak mindig ki akarják sajátítani a nőket.
2020. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Félnek, hogy lecsapják a kezükről..
2020. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ők mindenkit megdughatnak, csak a nő legyen hűséges és kussoljon.
2020. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"bemeseled magadnak mit gondolt,holott fogalmad sincs róla."


Bocs, de "ízig vèrig" ismerem az exem a legkiebb rezdülését is.


Igen 5# .ez is benne van.

2020. aug. 18. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy gáz az exed, de a leírás alapján te sem vagy komplett...
2020. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezert nem kerül nyilvanossagra altalaban a csaladon velüli eröszak es egyéb bantalmazàsok sem.mert ugye az àldozathibàztatàs az megy.

Mindig a nö a hülye. Tudjuk. Köszönjük Emese.

2020. aug. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!