Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Tegyük fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Tegyük fel, hogy szingli vagy. Az utcán vagy parkban leszólít egy férfi, aki bejön neked. Elkéri az elérhetőségedet, mert szimpatikus vagy neki és szeretne megismerni. Megadnád neki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak ennyi, előzmény nélkül, akkor kizárt.
2020. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak közli velem, hogy szimpatikus vagyok neki és szeretné az elérhetőségem, akkor nem. Ha odajön, elkezd valamiről beszélni, beszélgetünk pár percet, megtudunk egymásról ezt-azt és még ekkor is szimpatikus vagyok neki, akkor igen, ha ő is szimpatikus nekem.
2020. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
És azt szerencsétlen nőnek honnan kéne tudnia, hogy te ki a bánatos lóf@sz vagy??
2020. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura helyzet ez egy kicsit?


Úgy értem, ott vagytok szemtől szemben, simán beszélgethetnétek is.

De neeem, a pasi csak elkéri az elérhetőségeidet, aztán faképnél hagy.

2020. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak úgy a semmiből leszólít ezzel a "szimpatikus vagy neki" dumával (mi alapján??? A legtöbb pasi egyáltalán nem ért a testbeszédhez), az már alapból nem jön be, nézzen ki akárhogy.
2020. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!