Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért én vagyok a féreg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért én vagyok a féreg?

Figyelt kérdés
Jól elvoltam egy lánnyal, kb mint egy haverral és nagyon megkedveltem, jól éreztük magunkat, jó volt az ágyban, de ennyi. Nem lettem belé szerelmes, persze a csaj érzett valamit irántam. Ő kapcsolatot akart, én nem. Most ez tényleg kihasználás? Vártam volna, hogy bennem alakuljanak az érzések, de semmi!
2020. aug. 22. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Azt várhatod, hogy benned érzések alakuljanak ki.

Hányszor írod még ki ezeket a kérdéseket?

2020. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélted vele, vagy hitegetted, míg vártad, hogy alakuljanak benned az érzések? Ha szex után még erre vársz és hitegeted azzal hogy talán, valóban féreg vagy. Szex előtt tessék eldönteni, hogy ha összepasszoltok, járnál-e vele, ha nem tájékoztasd erről. Ha nem jó a szex és azért szakítasz vele az elején az érthető, de itt nem erről van szó.
2020. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Normális emberek megbeszélik, hogy ki, mit akar. Ő komolyat akart, te pedig egy laza kapcsolatot. Mondtad neki, hogy benned nem alakultak ki érzések, de próbáljátok meg? Mert gondolom nem.
2020. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te eléggé kihasználtad, mivel a kérdésedből kitűnik, hogy tudtad vagy sejtetted azt, hogy ő többet érez, míg te nem, és egészen addig neked ez a szituáció tökéletes is volt, mert "há' jó vót az ágyba".
2020. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alakul ki érzés az ismerkedés folyaman, akkor talán nem kene lefektetni már a 2.randin....és hitegetni,hogy jaj komolyat akarsz tőle... mégis mit vársz? Hogy jöjjön az érzés? Mégis hogyan, ha nulla empátia szorult beléd és nem vagy képes átérezni,mit okozol ezzel a másiknak. Az hogy lefekszel vele egybol, az nem az ismerkedés folyamata...az azon már túl van... kicsit gondolkozz el meg hány lányt szeretnel tonkre tenni életed folyaman? Ezzel a methoddal. Visszaüt am a karma.
2020. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden egyes nap megkerdezed valamilyen koritessel. Eleg gyenge es uncsi mar...
2020. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!