Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtattatok valamit magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtattatok valamit magatokon a párotok kedvéért? Mit?

Figyelt kérdés
PL. hajszín, öltözködési stílus, hajhosszúság stb.?
2020. aug. 22. 19:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagytam megnőni a hajam kicsit és több szoknyát hordok. Meg kicsit visszaszoktam a szemüvegviselésre kontaktlencse helyett.
2020. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 peca1000 ***** válasza:
100%
Férje lettem, mert állandóan azzal ba.....szogatott, hogy vegyem el :)
2020. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%
Bennem is eleve felmerülne a kérdés, hogy miért akar változtatni rajtam, ha elvileg úgy szeret, ahogy vagyok. Nem az önérzetemről szólna ez, hanem arról, hogy ezek szerint nem ugyanazt érezzük egymás iránt. De persze nem mindegy, hogy milyen stílusban tálalja, ha csak odaveti, hogy "megnéznélek kicsit rövidebb hajjal is, de amúgy rád van bízva", az más, mintha folyamatosan és visszatérően nyaggatna az óhajával.
2020. aug. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14#

Azért,mert kompromisszumot kötsz vele.

Ez az "add önmagad" f..ág nagyon népszerű ugyan,csak ha ketten vagytok,nem lehet olyannak mervnek lenni,mint egy tuskó.

Akkor semmiben se lehetne megegyezni a másikkal,és nem működne semmi sem.Bizonyára mindkét félnek vannak kívánságai,és ha ezek teljesíthetőek,nem olyasmik,ami miatt kitorne a 3vh,akkor megteszed,megteszi érte/érted.

Aki szeret,az adni is szeret a másiknak.

2020. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vesz nekem olyan ruhadarabokat amiket szívesen látna rajtam, és bizonyos alkalmakkor ezeket felveszem. Volt már, amit megvétóztam. Viszont ez csak egy-egyalkalom, állandó változást nem kért semmiben.
2020. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem hordok kétszámmal nagyobb stramdpapucsot inkább vállalom hogy belelépek a kavicsba ha lecsúszik a lábam néha róla.
2020. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a keres,hogy legyek szőrtelen.Leborotváltam magam lent csupaszra.Szeretek kiprobálni sokmindent,és nem vagyok rideg mint egy kő.

És nem tartottam nagy áldozatnak,teljesíthetetlen kérésnek sem.Főleg,hogy visszafordítható az állapot.

Azóta viszont maradtam szőrtelen.

F

2020. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nőket szeretek csinos lenni, változatos, szóval igen, mindenképp megtenném érte, ezek amugy is apróságok és visszafordítható dolgok!

Kibróbálod aztán ha nem tetszik visszacsinálod.

2020. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nőként*
2020. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!