Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom, vele pedig rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, vele pedig rég lezártuk, mit akar mégis?

Figyelt kérdés

A párommal lassan másfél éve vagyunk együtt. Mielőtt megismertem, volt egy másik férfi, akivel randizgattunk, aztán az egész egy se veled-se nélküled barátság extrákkal kapcsolattá alakult, amiből elmondása szerint nem tudja még mi lesz, később már a szex miatt sem találkoztunk, csak néha elővettük egymást lelkizni és csókolózni, végül én szakítottam meg az illetővel az ismeretséget, mert elegem lett az etetéséből és abból, hogy nem lehetek tisztességes kapcsolatban egy ilyen szar helyett és túl szeretnék lenni ezen, ha már nem megy. Nem váltunk el kifejezetten haragban, de leírtam neki a záró gondolataimat ezzel kapcsolatban és úgy tűnt, elfogadja. Utána nem sokkal kezdtem el randizgatni a mostani párommal, lassan férjemmel. Akkor emberünket töröltem is mindenhon közösségi oldalról, hogy ne legyünk ismerősök, ne kövessem, stb. Ő továbbra is követ instán meg valamennyit lát Facebookon is belőlem és olyan, mintha nem akarna leakadni rólam. Folyamatosan kedvel minden velem kapcsolatosat, néha ír is nekem egy-egy képpel kapcsolatban, amit kiteszek storyba (általában bókol vagy barátságosan reagál az adott témára). Ezekre nem válaszolok, őt pedig nem is zavarja ez, újra és újra ír ilyeneket.


Nem akarom rárúgni az ajtót, hogy te figyelj már, ne írj semmit többé, stb, mert annyira nem érdekel, berakom kéretlenbe és kész... Csak nem értem, miért csinálja.


2020. aug. 22. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell túlkombinálni, a lehetőségeket fent szokták tartani, nem az egyetlen csaj vagy, akivel csinálja. Ha meg ennyire zavarna letiltanád.
2020. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!