Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ő nekem? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ő nekem? Szerelmes vagyok anyukám unokatestvérébe? És számára sem vagyok közömbös. Ha nem vagyunk közeli rokonok, és nem lehetne vérfertőzés a kapcsolatot nyílvánosságra lehetne hozni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 12:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Leszólást nem kérek.Mert azokat jelentem!
2010. aug. 5. 12:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a környezet elfogadásától függ igazából. Egyébként nem idősebb nálad? Egyébként anyukád unokatestvére neked olyan nagybácsi/néni féle, az ő gyereke lenne a te másodunokatesód.


(Én is valami ilyenen gondolkodtam, mikor egy ismerősöm a harmadunokatesójába volt beleesve, én nem kezdenék harmadunokatesómmal sem, pedig az távolibb.)

2010. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de 28éves én pedig 18
2010. aug. 5. 12:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Az anyukád unokatestvére az a 2. unokatestvéreidnek az apja. tehát a vérfertőzés fennáll. És ha nyilvánosságra hozod bedugják a lukad egy parafadugóval vagy szííjathasítanak a hátadból az ziher. rossz ötlet
2010. aug. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, második válaszoló eléggé leírta, van benne valami. Szerintem is fennáll a vérfertőzés. :S

Ha a gyereked a te unokatesóddal kezdene. Te mit szólnál hozzá? Egyébként nem leszólni akarlak, csak kérdezek, és próbálok valami okosat mondani a problémádra. Remélem, nem baj.

2010. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is rossz ötletnek tartanám, de én most szerelmes vagyok belé, és neki is tetszem ez biztos, sokat vagyunk együtt.
2010. aug. 5. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:

csak egyenesági rokonok közt büntetendő a szexuális aktus,

házasság már másodunokatestvérek közt is megengedett a törvény szerint

2010. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Anyukád unokatestvére a nagymamád/nagypapád testvérének a gyereke. Szóval szerintem nem vérfertőzés. Hiszen ma Magyarországon Nem házassági akadály az unokatestvérek közötti házasság. Szóval házasodhatsz anyukád unokatestvérével mint ahogy unokatestvérrel is.

Max erkölcsileg elítélendő, de házasodni lehet.


Nem egyenesági rokon( testvér, szülő stb) erkölcsileg pedig, hogy vitatható vagy sem ez egyéni probléma.


Sok boldogságot.

2010. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy vérfertőzés lenne ha gyereketek születne hiszen mindkettőtökben a nagyanyád és nagyapád vére folyik tehát én így félnék a dologtól de hallottam már kurtább sztorikat is uh éljetek boldogan:D
2010. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyanyád és nagyapád vére?


Legfeljebb Dédapád és dédanyád.

2010. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!