Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol kezdjem ezt az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdjem ezt az egész ismerkedés dolgot?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, külföldről jöttem haza és még nem volt barátnőm. Néhány éve elkezdtem olvasni róla és volt már valami fogalmam róla és úgy gondoltam, ha ilyen jellegű táborba esetleg részt vennék, akkor már tudnék én is ismerkedni. Aztán most itt vagyok. Fb-on követek egy két ilyen oldalt, amin egy férfi próbál valami tudást átadni és sok csoporttag elő jön a problémáival és ilyen olyan élményekkel és már teljesen összezavarodtam és nem tudom, hogy hol kezdjem ezt az egészet. Tanácstalan vagyok...


F



2020. aug. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok neked életvezetési tanácsokat adni. Egy gondolat jutott csak eszembe..az összes olyan ember (Nem túl sok) a környezetemben aki könyvekből, előadásokból és kisfilmekből próbál megtanulni élni, egyik sem jutott 5-10-20 év alatt közelebb a megoldáshoz..

Legyél spontán és próbálkozz. Inkább érjen kudarc, mint hogy ilyen merev pontokba szedett szisztéma szerint állj neki bárminek is. Az élet nem egy lapraszerelt bútor, hogy kihajtogatod az útmutatót és az alapján lesz egy 100%-os végeredmény.

Keress egy szimpatikus eladót, pultost, akinek muszáj szóba állnia veled és ha úgy érzed szimpatikus, hívdd el egy kávéra.

Aztán majd alakul.

Beszélgetni meg nem nehéz, ha érdekel a másik..


Kérdések a kedvencekről, régi dolgokról, hobbi, gyerekkor, iskolák...egyik hozza a másikat.

Olyan mint a vezetés...rövid idő alatt megtanulod a kreszt...de vezetni nem könyvből fogsz

2020. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj barátnőt, egyelőre elégedj meg barátokkal (akik lehetnek akár nők is).

Keressél egy olyan hobbit, ahol tudod, hogy sok emberrel fogsz találkozni és kezdjél el ismerkedni velük. Haverkodj össze minél többel, szervezzél közös programokat, legyél a csoport szerves része. Ne zavarjon ha kevés nő van a társaságban, az sem, ha idősebbek vagy éppen nem vonzóak számodra, a lényeg, hogy emberekkel vegyed körül magad.

Ezzel megtanulsz szocializálódni. Amikor már megy, észre fogod venni, hogy a csoportodban (főleg az új) nők felfigyelnek rád. Onnantól meg már lehet kapcsolati szándékkal tovább ismerkedni velük.


A másik dolog, hogy a külsődből hozd ki a maximumot. Korosztályodnak megfelelő, trendi ruhákat hordjál, járj rendszeresen fodrászhoz, kozmetikushoz (szemöldököd tartsa rendbe), vegyél finom parfümöket (ebben mindenképpen kérd ki egy nő segítségét), szép cipőket.


Nem kell ezt túlmisztifikálni, nem kell mindenféle pszichológiai trükk. Hozd ki magadból a maximumot és legyél nyitott, társasági ember. Ennyi kell (azaz ezzel már messze túlteljesítetted a többséged és a legjobb nők fognak téged választani).

2020. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja még egy gondolat; ne félj az elutasítástól. Elvégre miért baj az, ha egy kvázi idegen nő nem veled képzeli el a jövőjét? Semmit sem veszítesz ez által, sőt, nyersz tapasztalatot (a következőt már lazábban tudod megszólítani).
2020. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!