Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha nőként 23 évesen sem vágyom párra?

Figyelt kérdés

Soha nem volt semmilyen kapcsolatom, még csak nem is csókolóztam. Olyan kapcsolatra, amiben a barátaim, testvéreim vannak a párjukkal soha nem vágytam.

Nem vagyok aszexuális, de nem érzek akkora vágyat a szexre, hogy elviseljem miatta az összes párkapcsolattal járó negatívumot. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy valakivel állandóan, napi szinten találkoznom kelljen (esetleg együtt lakjunk), nem akarok állandóan menni valahová, nem akarok beszámolni a piszlicsáré dolgaimról, nem akarom, hogy folyamatosan ölelgessenek, puszilgassanak, taperoljanak. Nem vagyok kíváncsi senki haverjaira vagy szüleire és a magam részéről valamiért inkább szégyellném, ha azzal kellene a szüleim elé állnom, hogy van barátom. Úgy vagyok vele, hogy ha véletlenül megismerném életem szerelmét mondjuk a Sparban sorban állás közben, akkor lehet, hogy adnék egy esélyt a dolognak, de annyira nem érdekel ez az egész, hogy direkt pl társkeresőzzek vagy férfiakra nyomuljak.

Nem vagyok betegesen antiszociális, otthonülő remete, egyetemre járok, vannak programjaim, hobbijaim, elfoglaltságaim, átlagosak a kommunikációs képességeim, bár igaz, hogy a barátaim különböző okokból lemorzsolódtak mellőlem az utóbbi években.

Eddig nem zavart a dolog, élveztem, hogy senkinek nem kell számot adnom a dolgaimról és nem kell senkihez alkalmazkodnom mindennapi dolgokban. A családom és a barátaim is tudomásul vették, hogy nem vágyom párra, de nem igazán fogadták el, úgy voltak vele, hogy "majd meggondolja magát", "majd ha megismeri az igazit". Az utóbbi időben viszont egyre többen kezdtek el erőszakoskodni a témával kapcsolatban, emiatt merült fel bennem, hogy vajon elcs#szem-e éppen az életem, vagy nem.


2020. aug. 28. 18:21
 1/10 Hellmano ***** válasza:
66%
23 évesen hova sietnél? Én 38 évesen állapodtam meg, addig éltem az életem (dugtam mindenkit) és semmivel nem voltam elkésve. Igaz én férfi vagyok és gyereket abszolút nem szeretnék és házasodni se, szóval lekésni így semmiről nem késtem le. Mostani párom is ilyen és már több, mint 2 éve együtt vagyunk. Ha neked ez a jó ne foglalkozz mással mit akar rád erőltetni. Masztizz vagy dugasd magad , azért hogy el ne hervadj a többi, majd jön.
2020. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, nem akarom "dugatni" sem magam.
2020. aug. 28. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez a normális, akkor ez a normális. Azzal nem kell foglalkozni, hogy másoknak mi a normális, mert mindenki más.

Ha neked így jó és nem csak bebeszéled magadnak, akkor örülj neki.

2020. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Jó, akkor ne dugasd magad, de más miatt ne változz semmikép, mert ők azt akarják. Nekem is mondták, mikor nősülsz? mikor nősülsz? Mondom soha azt egy idő után abbahagyták és ennyi.
2020. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg az ilyeneknél a környezet meg a "barátok" a legidegesítőbbek, hogy nem hagyják békén.
2020. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amilyen a felhozatal, nem is csodalom. Bensoleg ertem fokent.
2020. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 éves lány vagyok, a leírtak alapján személyiségre is hasonlóak vagyunk. Én is élvezem, hogy "szabad" vagyok, nem vágyom társra (egyelőre). A barátnőimnem rengeteg idejét elveszi a párkapcsolat, és annyit szenvedtek már, amire nekem nincs szükségem. Engem is hülyének néznek, de én így érzem jól magam. A család, ismerősök jobban idegesítenek, mint a szingliség.
2020. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam amíg nem találkoztam egy érdekes lánnyal.
2020. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvastam már hasonlót,kiderült,h a lány leszbikus 😀
2020. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus.
2020. aug. 29. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!