Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok használni a megszakí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok használni a megszakításos módszert szex közben,mármint hogy mikor érzi hogy orgazmusa lesz kiveszi. Mennyire megbízható ez a módszer?

Figyelt kérdés

A párom nem szereti gumival, én pedig nem tudom milyen hatással lenne rám a tabletta szedése,így néhányszor együtt voltunk úgy hogy mikor érezte hogy na most kész akkor szólt és abba hagytuk, de akkor amikor a menstruációs naptáram szerint nem vagyok az ovulációs időszakban.

Mennyire megbízható ez ha nem élvez belém akkor is juthat szex közben sperma ami megtermékenyít. Nem tudom milyen módszerhez folyamodjak.

20/L



2020. aug. 29. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg mas modszer/eszkoz letezik a gumin es megszakitason kivul. Tessek orvoshoz menni, informalodni! (spiral, huvelygyuru...)
2020. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol az egyik félnek kényelmetlen vmi, a másik félnek pedig nincs beleszólása? Annyiféle gumi van, nem igaz, hogy egy sem felel meg a barátodnak. Becsúszhat a baba, nem baj, ő is így gondolja? Menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja a tutit. Az, hogy vkinek bevált, az nem jelenti azt, hogy Neked is. Vagy pedig tényleg ki kell próbálni.
2020. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Évekig csináltuk így, aztán mehettem abortuszra.

Leleszek pontozva, de sajnos ez történt, szinte tinik voltunk. Senkinek sem ajánlom ezt aki nem szeretne babát. És aki megszakít az nyilván nem szeretne még.

Fogamzásgátlót szedek azóta.

2020. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy nem szedsz fogamzásgátlót. Én 4 évig szedtem, soha többé. A gumi viszont - ha megfelelő méretet, típust választotok - nem fog zavarni titeket. Én is azt hittem, hogy utálni fogom, de szerencsére nem így lett.


Itt láthatod, mi a Pearl-index:

[link]

Magyarul egy év alatt azon nők 4%-a lesz terhes, akik ezzel védekeznek. Persze itt sem tudjuk, milyen a minta, és évig hány együttlétből számolták. Napi 3, vagy évi 3? Nem mindegy. 4% esély nem tűnik magasnak, de valójában az.

2020. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 peca1000 ***** válasza:
53%

Milyen szex az már, ha nem lehet beleélvezni a lányba?


Az orgazmus miatt szexelünk, gumit kell húzni, és akkor nem kell figyelni erre.

2020. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem megbizható. Ne higgy annak, aki azt mondja, hogy igen, mivel az előváladékban is vannak spermiumok!
2020. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!