Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ábrándulnak ki belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándulnak ki belőlem a nők?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult, hogy kavartam valakivel egy este. Aztán ez megtörtént, majd eltelik pár nap, hét, és újra találkozok az illetővel. Ekkor még full "érdekes" az egész találkozás, (tehát látom az illetőn, hogy örül annak hogy összefutottunk) aztán váltunk pár szót, és egyből elmúlik az érdeklődés, látom az arcán az "úristen én ezzel kavartam" kifejezést... És vége, sose lesz több, mindig le leszek rázva ez után... Jó tény, hogy nemtudom kavarás után ezeket a helyzeteket kezelni valamiért, de nemtudom mi lehet az, ami ennyire kiábrándító bennem ekkor...Szerintetek? Lányok, ti mi miatt szoktatok ilyenkor kiábrándulni valakiből? (Most is ez történt 1 órája, azért írom a kérdést...)

2020. aug. 30. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy
2020. aug. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bejohetsz nekik, de aztan leesik nekik, hogy nem az intelligencia a fo erenyed.
2020. aug. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Kavarástól mit vársz? De komolyan. Ha normális nőt akarsz, ismerkedj normálisan.
2020. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Van egy járműmérnöki diplomám, azért annyira nem lehetek hülye, illetve nem érzem azt, hogy baj lenne az iq szintemmel, mivel egy olyan helyen dolgozok, ahol elvárt a logikus gondolkodás a viszonylag nagy felelősség miatt. Ráadásul egy csapat dolgozik alattam... Csak a nők terén alakulnak így a dolgok.
2020. aug. 30. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg az EQ szinteddel lehetnek durván súlyos problémák, de erre azzal az állítólag magas IQ szinteddel rég rájöhettél volna.
2020. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meglepődtem hirtelen, hogy mi ez a passzív-agresszív támadás felém a kolléga által, aztán látom, hogy a 2. válasz is a tiéd. Most visszaolvasva a kérdést, nemtudom hogy miből állapítottad, meg ennyire pontosan az én eq/iq szintemet, de az biztos, hogy a tied se az egekbe jár kedves kolléga. Tudod az szokott ennyire az intelligenciával támadni/hangoztatni, akinek nem nagyon van... Amelyik kutya ugat... Na de mit várok ettől az oldaltól, nem is értem...
2020. aug. 30. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt buktad, mert még véletlenül se én vagyok a #2-es hozzászóló. Ezek után egyértelmű, hogy az énképed és aközött, ahogy mások téged látnak, szakadéknyi különbség lehet, aminek az oka mindig az önkritika és a reális énképre törekvés hiánya szokott lenni.
2020. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a baj, hogy egyből ágyba viszed a lányokat, előbb meg kellene ismerni őket, ahogy a normális lányok is csinálják, és csak azt vidd az ágyba, aki emberileg is szimpatikus, van közös érdeklődési körötök, a szabad időtöket is hasonlóan szeretitek eltölteni. Nem abból áll egy kapcsolat, hogy lefekszel valakivel.
2020. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
folyt.: és mi az, hogy összefutunk ismét? HÁt nem beszélitek meg, amikor elváltok, hogy mikor találkoztok legközelebb? Ezt látják benned, hogy nem komolyak a kapcsolataid.
2020. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok nem vitatom, hogy okos vagy és nagyon értelmes ne haragudj meg de próbáld el engedni magad kikapcsolódni. Most csúnyát mondok egyszerűbben fogalmazni ne éreztesd, hogy diplomád van legyél közvetlen megértő. De az vitathatatlan egyszerűen tény, hogy hasonló iskolázott és gondolkodású partnert kell találnod akkor könnyebb lesz. Mert az se vezet hosszú távon jóra ha mindig te alkuszol meg és nem olyannak mutatod magad amilyen vagy. Sajnos olyan társat kell találnod akivel több a közös bennetek. Nálunk van olyan, hogy egyetemet végzettek klubja és más nem is mehet oda.
2020. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!