Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az első szeretkezéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az első szeretkezéshez honnan és hány évesen szereztétek be az óvszert?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 19:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
12 és a pénztárosok röhögtek
2010. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a dédi csúsztatta a zsebembe, világháborús cucc lehetett inkább eladtam vaterán
2010. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azt már nemtom, hogy honnan szereztem, de azt tudom, hogy majdnem 15 voltam.
2010. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Házibulit rendeztem mikor szüleim elutaztak és anyám adott egy dobozzal annyit monodtt h használd egészséggel XD :D
2010. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert én 15 vagyok és nézem, hogy itt írják h 13 évesen vesztette el és h honnan szertik? Második válaszoló linket. MEgvenném mennyi?
2010. aug. 5. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:

A boltokban nem mindig kérdezik meg a kort. A nagyobb bevásárlóközpontokban (pl. Interspar) az is csak egy árucikk az eladó számára a kifli és a fagyasztott hús között. Nekem 16 évesen adtak óvszert, amikor kértem.

Van egy kisbolt az udvarunkon, ott is ismertem a boltos nénit, tudta hány éves vagyok, és mégis adott, ha kértem, nem szörnyülködött.

2010. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minden boltba kiadják, nem korhatáros.
2010. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem de azért Egy iskolatáskás kissrác bemegy nem hiszem el h nem néznek furán...
2010. aug. 5. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:
kit érdekel hogy furán néznek vagy sem?
2010. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tescoba kell venni... veszel egy zsemlét egy tejet meg egy óvszert azt se fogja tudni h mi van annyira unja a munkályát ha meg néz hát akkor mi van : D ha elég nagy vagy ahoz h lefeküdj valakivel akk vegyél magadnak óvszert : D
2010. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!