Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud úgy szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud úgy szexelni velem hogy ne szeressen belém?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel hosszú ideje összejárunk dugni, de belémszeretett. Ott bukott ki, amikor hanyagoltam őt a munkám miatt és előtte csúnyán össze is vesztünk. Minden simán ment volna tovább, ha nem lennének érzései. De most vannak és nem akar velem többet találkozni se. Valahol rosszul esik ez, mert kedveltem és nagyon durván vonzódtam hozzá. Fel is szedtem pár kilót, mert azóta zabálok.
2020. aug. 30. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én meg azt nem értem, hogy lehet valakibe nem beleszeretni, akivel jó a szex és kedveled is. Manapság már az emberek annyira énközpontúak, hogy nem képesek magukat érzelmileg átengedni egy másik embernek?

Mondjuk én már eláshatom magam, nem értem az ilyen pasikat.

2020. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is többször estem már pofára, rengeteg válást láttam magam körül, elfoglalt ember vagyok, nem akarom vállalni a felelősséget az ő boldogtalanságáért
2020. aug. 30. 22:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bosszant, hogy vannak érzései, amelyeket beazonosítva nem szeretné negatív hatásnak (reménytelen szerelem + szexuális vonzalom ) kitenni magát?

A te vágyad és preferenciáid mitől előrébb valók, mint az övéi?


Bármikor mondhat nemet és szállhat ki szexkapcsolatból bármelyik fél, igazából indoklás nélkül is, mert csak. Mert nem szól többről - míg egyik fél számára sem szól többről - , mint szexről.


Ezt tudomásul kell hogy vedd: gyakran összemossa, kialakítja, felszínre hozza az érzelmeket a szex, mint az intimitás egy formája.

Te sem okoznál fájdalmat magadnak a másik kedvéért, csak mert neki nem rossz érzés amit olyankor átélsz amikor vele vagy - az meg kit érdekel, hogy neked igen. Bizonyos kor fölött már illene ennyi empátiávalvés belátással bírni.

2020. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nem egy szexbaba, így vannak érzelmei. Amikor odaadja magát neked, sőt, szó szerint beenged magába, akkor ezeket érinted. Vonzódás nélkül nem is lehetne szexkapcsolat sem.

Ha még van rá esély, gondold meg, hogy igazi kapcsolatot alakítasz vele.

2020. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nőknél a szex nagyon érzelmi dolog is. Ezzel sok férfi nincsen tisztában.
2020. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Mert a nők többsége ennyire ösztönlény. Ha jó a szex és nem rossz a pasi, jönnek az érzelmek.


Amúgy elég vicces, hogy 2 felnőtt szexelt, tisztázták a dolgokat... És azt próbáljátok meg leszúrni, aki arra is képtelen volt, hogy tartsa magát a megbeszélt helyzethez. Nem, az a helyzet, hogy nem a kérdezővel van gond. Ő érett felnőttként viselkedett. A nő volt az, akinek ez nem ment.

2020. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
A kúrás jó, de ennyi.
2020. aug. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De hát ezek szerint neked is vannak erzeseid felé.
2020. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
1: úgy, ha egy getzi pszichopata féreg vagy. Azokban nem alakul ki semmi és azok csodálkoznak, ha valakiben igen.
2020. aug. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a baj.Nekem lettek érzelmeim és így lelkileg nem ment, meg persze összevesztünk többször emiatt.

Így vége lett, nem keresem többet. Őt is bántja, de én még nem bírtam tovább.

36.N

2020. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!