Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit titkoljak ? Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit titkoljak ? Párom nagyon szeretné tudni mit titkolok. Sajnos nem titkolok semmit, de ha ezt mondom akkor nem hiszi el, ezért szeretnék valamit kitalálni amit titkolok de nem jut eszembe semmi . Szóval, mit titkoljak ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Az ő fejében van vmi amit hallani akar.. általában h mikor tervezed az esküvőt vagy h az a csaj jobban tetszik-e mint ő
2020. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orosz titkosügynök vagy, akit az ő megölésére képeztek ki, de te végül beleszerettél.
2020. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szeretőt tartasz
2020. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a franc?
2020. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy nem mostál fel a fürdőszobában, csak felsöpörtél.


Vagy, hogy vettél egy új ruhát.

2020. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mindig kifejezetten elmebetegekkel jössz össze, kivétel nélkül.
2020. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajna nem igazán kaptam ötleteket, pedig ez most egy akut probléma, gyakorlatilag ezen múlik a párkapcsolatom jövője és semmit de semmit nem sikerül kitalalnom.
2020. aug. 31. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 a kérdés és a kapcsolatotok színvonalához méltó ötleteket kaptál.
2020. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor komolyan válaszolok. Szerinted ez normális? És te inkább belemész ebbe a játékba? Hazudnod kell a kapcsolatodért? Régen rossz. Nem normális a barátnőd.
2020. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát pedig megoldás kell. Már annyit osszekombinalt hogy én múlt hét csütörtökön válóperes ugyvednel voltam.

A csütörtököt onnan vehette mert 15 percre elmentem otthonról mert ismerősnek kapu távirányítót programoztam be, de erről nem csináltam bizonyító erejű videó felvételt, ezt is sikerült elrontanom.


Na mindegy , ha nincs ötlet, nekem sincs igazabol elfáradtam hogy butasagokon rugozzak, csak reméltem hátha valaki segít kitalálni történeteket.

2020. aug. 31. 19:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!