Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltad/reagálnád le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltad/reagálnád le a párod lábfétisességét?

Figyelt kérdés

KB 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Az egyik csókolózásunk alkalmával továbbmentünk, és elkezdte simogatni, puszilgatni a lábamat. Főleg a talpra és a lábujjakra tért rá, amelyeket szopogatott is. Előtte is sokat masszírozta a lábamat (sérülésből eredő fájdalom miatt)


Szerintem főképp a talpakat szereti, mert azt hangoztatja a legkevésbé, szinte kimondani is alig meri, de mindig oda lyukad ki, vagy azt nézi...

És úgy érzem, hogy főleg a csikizés jön be neki.

Annyira rettentő csikis nem vagyok, hogy hozzárjenek a talpamhoz, aztán vihogjak meg kuncogjak fél órán keresztül... Így nem is értem, hogy annyira mi a jó benne, de főleg hogy hogyan kéne ezt viselnem, lereagálnom...


Viszont tudom, hogy gyerekekkel is szeret ellenni, játszani, huncotkodni, esetleg csikizni a talpaikat (csakúgy mint általában más felnőtt emberek)... De a lábfétise tudatában most nem tudom, hogy ez beteges e vagy sem...


Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Mikor van az hogy ez már beteges fétis?


Köszönöm

24L


2020. aug. 31. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem lenne gusztusom ilyen emberhez, szoval miutan ez kiderul, ki is dobnam
2020. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont tudom, hogy gyerekekkel is szeret ellenni, játszani, huncotkodni, esetleg csikizni a talpaikat (csakúgy mint általában más felnőtt emberek)... De a lábfétise tudatában most nem tudom, hogy ez beteges e vagy sem..."


Ez olyan, mint amikor van gyereked és megfogod a seggén még pici, mert kézben kell tartani. Arra sem izgulsz fel, hiába szereted a barátnőd fenekét. Érted.

2020. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És vajon a lábujjak szopogatása közben nem úgy érzik magukat, mint ki nők, egy farok szopásakor?

Nincs bennük ilyenkor durván bi hajlam? :/

2020. aug. 31. 19:08
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi köze a lábujjnak a faszhoz? Semmi.
2020. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, mondjuk a szopogatás...?
2020. aug. 31. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én például nagyon szerettem mikor lábfétises párom volt. Lehet élvezni azt is, nőként is. Ha neked nem jó, akkor viszont beszéljétek meg.


Semmiféle párhuzamot ne vonj a szopás és a lábujj szopogatasa között, meg a lábfétis és a pedofília között. Ez pont ugyanolyan, mint hogy személy szerint szeretem az emberek kulccsontját, az egyik legizgatobb részük számomra, a gyerekeket is szeretem, de nem a csontjaik miatt, pláne vonzalmat nem érzek irántuk.


Beteges szerintem akkor lesz, ha feltétlenül szüksége van rá, ha már nem is érdekli szinte semmi , csak a lábaid. Amikor az együttlétek nem rolatok szólnak, csak arról, hogy kielégítse azokat a vágyakat amiről a fetise szól. Ha nem tud felizgulni nélküle. Akkor én már targyiasitva érezném magam, mint ha csak a lábaim kötelező tartozéka lennék az együttlétek során.


De ugye az is szubjektív, hogy kinek mi a beteges.

2020. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én semmiképpen nem maradnék ilyen emberrel. Túl eltérőek a szexuális igényeink.
2020. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a lábfétises fél vagyok.


Szerintem ez akkor beteges, ahogy előttem is leírták, amikor már nincs nemi élet a fétis nélkül, és erőltetve van. Nem szabad, hogy erről szóljon az élet, nem szabad ráerőltetni a másikra. A legnagyobb gond, hogy mivel a fétis nagyon tabutéma, és ki vannak éhezve a szingli fetisiszták, nagyon nyomják ezt a témát, kb olyan ez, mint amikor farokképeket küldenek nőknek kérdés nélkül: itt is az megy, hogy sokan ráírogatnak fűre-fára ebben a témában.


Nekem a barátnőm teljesen egészségesen fogadta a dolgot, azt hiszem, úgy 1 hónap együttlét után derült rá fény. Ahogyan én is kielégítem az ő "preferenciáit" (nők így hívják a fétist, nemde?), úgy ő is kielégíti az enyémet. Szeretetből. Amikor épp olyan kedvünk van. De nagyon sokszor van úgy szex, hogy kicsit sincs ez benne. Már 3 éve együtt vagyunk, sosem volt ebből probléma, sőt, fejlődünk, egymás "dolgait" egyre jobban kiismerjük még a mai napig.


Azt is el kell fogadni, hogy sokan undorodnak ettől látatlanban, de ilyenkor felmerül a kérdés: ha szerelmes vagy valakibe, együtt vagytok már egy kis ideje, és jó a kapcsolatotok - majd egyszercsak kiderül, hogy a srác amúgy lábfétises, akkor mi van? Azért a legtöbben csak ezért nem dobják el a kapcsolatot úgy, ahogy van.

2020. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lábujj szopása, szopogatása teljesen más dolog. Ha egy férfi a melleidet szopogatja, akkor is az jut eszedbe, hogy biszex? ;) Nyilván nem. Sőt... Ha a fenekedet puszilgatja, vagy csókolgatja, vagy a melledhez hasonlóan szopogatja, akkor is ezt gondolod? ;) Nyilvánvalóan akkor sem. ;) Szerintem tök jó, ha egy férfinek lábfétise van. Gondold el, milyen jó, ha neked nincs kedves szexelni, csak odaadod a lábadat neki, és meg van oldva a téma. ;) Vagy sokszor, ha a nő gyereket vár, és nem lehet közösülni, akkor is milyen jó tud lenni. ;)


Szép estét nektek! ;)

2022. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!