Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová tűntek az érzelmes nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az érzelmes nők?

Figyelt kérdés

Ma már a nőket is csak két dolog érdekli, a pénz és a szex. Nincs is ezzel semmi gond, de egy idő után jó lenne komoly nő.


De az nincs.


Mi történt?


2020. szept. 2. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem veszed észre őket, mert nekik nem biztos, hogy szép a kinézetük.


21 L

2020. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanazt tudom mondani, mint az első.


Vannak érzelmes nők, de őket nem veszed észre,mert túl csúnyák, kövérek a te ízlésednek.

2020. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tüntem el
2020. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Itt vagyok, de már lefoglaltak :D
2020. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem mindig megszólnak, hogy túl érzelmes vagyok (van, aki szakított is velem ezért), pedig csak ki merem mutatnj, amit érzek. Nem tartom normálisnak, hogy egy nem létező illemkódexhez tartsuk magunkat, hogy a nők sem sírhatnak, csak akkor mondhatják, hogy szeretlek, ha a pasi már kimondta stb stb..
2020. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1-2


Mik ezek az incel válaszok???

2020. szept. 2. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én itt vagyok. Egy évig munkanélküli volt a párom, minden xarban mellette maradtam. Az a köszönet, hogy ő döntött úgy végül, hogy elege van a kapcsolat okozta problémákból. :)


Úgyhogy engem aztán nem érdekel a pénz.

Ja, és mostmár a szex sem. Meg egy jó ideig semmilyen férfi sem, hogy másnak is megszokássá váljak x év után.

2020. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Juj, igen, én is amnyit csalódtam már. Beleadtam mindent a kapcsolatba, naivan hagytam magam érezni, ki is mutattam az érzelmeim. Aztán annyira volt jó, hogy könnyebben manipuláltak, meguntak, nem kellettem..
2020. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

#6. Egy szóval sem mondtam, hogy nem találtam meg az igazit, aki a tenyerét hordoz. :) Megtaláltam.


Azonban nem azok közül a pasik közül került ki, akik itt sírtak, hogy nincs normális nő, nyenyenye.


Az pedig általános igazság mindkét nemű ismerőseimnél, hogy akik arra hivatkoznak, hogy nincsenek kedves/érzelmes/megbízható nők és férfiak, hatalmas (főként külsőre irányuló) elvárásokkal rendelkeznek. Ha te nem ilyen vagy, akkor nyilván ne vedd magadra, de rengeteg érzelmes nő van. Sőt, azt tartja a sztereotípia, hogy mi alapból érzelmesebbek vagyunk.

2020. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy beugratós kérdés. Pontosan tudja, hogy vannak ilyen nők is, és egy másik kérdésben meg fogadjunk ez lesz, hogy a nők (csak így összemosva) miért olyan érzelgősek?

Az ilyen kérdésekre nem kell válaszolni vagy bizonygatni semmit. Vagyunk anyagisak érzelmesek, ridegek vagy vadak. Mikor mit hoznak ki belőlunk.

2020. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!