Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a bátykomplexus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a bátykomplexus?

Figyelt kérdés
Mindig is az idősebb férfiak társaságát kerestem ismerkedéskor. Van egy bátyám, 10 évvel idősebb, sajnos nem vagyunk jóban, a kapcsolatunk egyenlő a nullával. Viszont az apukámmal nagyon jó kapcsolatom, talán azért is mert bátyám helyett bátyám. Sokáig azt hittem ez az “idősfétises” dolog pozitív apakomplexusnak tudható be, viszont megismertem egy srácot, aki annyi idős, mint a tesóm és érte egyenesen rajongok, kissé vonzódok is hozzá, jó lenne ha sokat lehetnék vele, valószínűleg ez a rajongás a bátykomplexus miatt lehet. Ő pótolja.

2020. szept. 4. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle komplexus lehet szerintem
2020. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

10 év korkülönbség még normálisnak mondható.

Egyébként akkor ennyi erővel minden nő "bátykomplexusos", akinek a barátja/férje pár évvel idősebb nála. Követve a gondolatmenetet, az ilyen férfiak "húgkomplexusosak". Így már érzed, hogy hülyeség?

2020. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azért mert pont egy olyan férfi tetszett meg ennyire, aki egyidős a tesóddal, még nem jelenti azt, hogy bátykomplexusban szenvedsz. Az én párom annyi idős mint az unokatesóm, akkor nekem unokatesó komplexusom van???

Csak tetszik valaki és kész. Nem kell mindenbe, mindent belemagyarázni. Nem kell okokat keresni, hogy ezért vagy azért tetszik neked bárki. Tetszik, mert ő, ő és kész.

2020. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
10-13 év az nem apakomplexus, max báty. Apakomplexus az olyan 20+ évnél jelentkezik. Ja és rengeteg ilyen nő van főleg a tiniknél (13-18 között), akik élnek halnak a 30-40 éves hapsikért..
2020. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nekem nincs bátyám csak öcsém, de én is a +10-es korosztályhoz vonzódom.
2020. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!