Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merjük megmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merjük megmondani a másiknak mit érzünk, miért nem merjük megmondani ha hiányzik, ha érzünk iránta, ha szerelmesek vagyunk belé...? A visszautasítástól félünk, vagy mitől? Te miért nem mered? Kellemetlen, ha egyoldalú?

Figyelt kérdés

Pedig hisz mi lehet a legrosszabb? Valójában mi történhet?

Hány kapcsolat csúszhatott már el emiatt...



2020. szept. 5. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Beszélj a magad nevében. Én közölni szoktam, hogy mi a helyzet.
2020. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
A magad neveben beszélj!
2020. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, pont azért. Úgy érezném, utána valahányszor meglát, azt gondolná, szegény kis nyomorult, hogy odavan értem. Főleg, ha nem "egyenrangú" kapcsolatban vagyunk, pl.munka zavarhatná(pedig nyilván nem zaklatnám tovább), eltávolítana a környezetéből, ami nekem plusz probléma.

Nő vagyok

2020. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

mi éppen tegnap beszéltük meg a lánnyal, hogy ki mit akar a másiktól, ki mit érez a másik iránt.


Ezeket meg kell beszélni mindenképp.

2020. szept. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Sok csalódáson vagyok túl, az elutasítástól is félek, meg attól is, amit az egyik előttem lévő is írt, hogy utána folyamatosan szánalommal a szemében nézne ràm az illető (egy nem közvetlen munkatársam tetszik 1 hónapja már). Meg hallgattam már sok embertől, hogy 2 gyerekkel mit képzelek, ezt tőle nem szeretném.
2020. szept. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Oké, ha meg tudod a jó választ adni az esetemre, akkor elfogadom a kérdéseidet:

Van egy alapbetegségem, ami részben látszódik a mozgásomon - tehát eleve hátránnyal indulok ezen a téren. Ilyen helyzetben is simán mondhatok ki érzelmeket egy nekem tetsző nőnek? "Biztosan" várható lesz valaki, aki tutira el fog fogadni?

2020. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy összetört szívű ember ösztönösen tart minden újabb elutasítástól vagy más típusú sérüléstől, holott egy párkapcsolat kezdeményezése bőven felveti ezek esélyét. Mégpedig azért fél, mert ahhoz, hogy valakinek legyen ereje élni és az élet minden (elkerülhetetlenül jövő) nehézségét elviselni, kell egy minimális szintű önbecsülés. Akinek pedig ebből kevés tartaléka maradt, az fél, hogy egy következő sérüléstől már összeomlana, onnantól nem lenne képes megküzdeni az élettel. Olyan ez, mintha az embernek csak egy lottószelvény árára volna pénze hó végéig. Igaz, hogy a nyeremény hatalmas is lehet, de ha nem nyer semmit, ennie sem lesz mit. Ezért inkább a biztos túlélést jelentő szerény kínlódást választja a potenciális összeomlás helyett.
2020. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én félek, hogy kellemetlen ha nem kölcsönös. Arra gondolnék minden alkalomkor mikor a munkahelyi étteremben összefutunk, hogy biztos jót nevet rajtam a kollégáival
2020. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 Miután elfogadtad magad, utána igen, lesz.
2020. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6

Egy jóérzésű nőnek igen, főleg ha úgy érzed, hogy ő sem közömbös irántad. A szerelem épp az elfogadásról és a feltételnélküliségről szól. Most lehet magamból indulok ki, de a testi hátrány nálam nem lenne hátrány.. attól még valaki igenis lehet szerethető.

2020. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!