Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a biztos jelei ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei ha egy nő aranyásó?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem áll veled (vagy velem, vagy bárkivel itt), szóval nem nagyon fogsz ebbe belefutni, mivel aki tényleg erre hajt az olyan csatornákon ismerkedik ahová a szegényebb rétegek nem jutnak el. De talán nem is baj.
2020. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Van nala lapat meg csakany.
2020. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha ismerkedéskor azok az első kérdései, hogy mivel foglalkozol, pontosan milyen pozícióban vagy, sokszor szoktál-e külföldön nyaralni, Budapest mely részén élsz, albérletben vagy saját lakásban?
2020. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő aranyásó a kérdező s okítást kér:DDD
2020. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyből kérdi milyen autód van.
2020. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Inkább a reakcióiból tudhatod meg.Bár az sem véletlen,hogy miért érdekli annyira milyen kocsid van.Ha veszel neki egy egyszerű virágcsokrot (hangsúlyozom egy egyszerűt,nem rózsacsokorra gondoltam) és pl. kiveri a hisztit,mert majd azzal fog jönni,hogy nem is szereted annyira ha csak egy ilyen vacak virágcsokorral akarod kiszúrni a szemét....de ez így van más ajándékokkal is.Egy lány ha tényleg szerelmes beléd,mindegy hogy mit adsz neki,örülni fog,mert az a fontos neki,hogy tőled kapja,egy "aranyásó" viszont az ajándék értékét fogja nézni és ha nem éred el a mércéjét a fejedhez fogja vágni amit az előbb is mondtam,hogy nem szereted őt eléggé ha ilyen ócska vacak ajándékokat vagy csak képes venni neki stb stb. Teszteld le,vegyél neki egyszerű ajándékokat és meglátod a valódi szándékát.
2020. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyből kérdezi, hogy mivel foglalkozol, van-e lakásod, autód, mennyi a fizetesed.,. Stb
2020. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na most tuti le leszek pontozva...

De!

Szerintem az, hogy érdekel ki mivel foglalkozik és legalább valami 4 kerekű van-e alatta, az nem csak az aranyásóknak fontos.

Az, hogy mennyit keres az illető és milyen a kocsi az már inkább.

Nyilván nagyon fiatalon nem számít, ha két szatyorral indul el az ember és együtt építenek fel mindent.

De többször futottam bele olyan kényelmes pasiba, aki dolgozni is csak addig akart amíg bele nem tette a seggét a kényelembe amit teremtettem (igen, nőként!).

Jó ez nagyon másik véglet én tudom, de igenis érdekel, hogy egy férfi igényes-e annyira magára, hogy fejlődjön, legyen egy általa szeretett (és nem csak kényszerből végzett) munkája.

Illetve azt szoktam mondani, hogy örülnék, ha legalább szülni nem magamat kéne bevinnem majd a kórházba a távoli jövőben ;)

2020. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8


Aki nem akar autót, akkor ha az milliomos is, te nagyban lenézed, egy lúzer, szerencsétlen..."értelmes párkeresési szempont" megértés-elgondolkodás helyett:DDD


Ma már azon kérdés, hogy mivel foglalkozol s van e kocsid, az már gyakorlatilag aranyásó kérdés mindenkinél.Ha van, akkor telik rá neki s a munkájából lehet látni a takaró végét ugye...

Az meg nem igényesség, hogy olyasmiket szerezzen be az ember, amit mások elvárnak tőle, hanem ostoba birkaszellem gyakorlatilag;)


Manapság csak a politikusok szeretik munkájukat, aki meg mást mond, az még saját magát is hitegeti minden este s reggel vagy amit csinál, az mások átverése-kizsákmányolása;)


Kétlem, hogy a szülés gondolatával szenvedned kellene a jövőben;)

2020. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 9.

Nyilván, ha mondjuk környezetvédelmi okokból nem akar autót, vagy ilyesmi, az más eset. Ha azt mondja, hogy van jogsi, ha kell vezet, de egészségesebbnek és környezetkímélőbbnek gondolja, ha két keréken közlekedik, teljesen korrekt.

De szerintem attól nem vagyok aranyásó, hogy azt szűröm, hogy a pasi egy lusta kanapéhuszár-e és megkérdezem mivel foglalkozik, mik a tervei.

Ugyanis pasiban is épp annyi aranyásó (vagy a fene tudja minek hívják) van, mint nőben.

Én speciel szeretem a munkámat, de biztos hazudok...

És a végén nem igazán értem miért kell a személyeskedés, már vártam babát és jelenleg is rajta vagyunk a projekten. Nem egy pénzcentrikus egopicsa vagyok, ahogy szerintem te leszűrted.


Üdv: 8-as.

2020. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!