Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez a szexpartnerem részéről?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyunk, nagyon szeretem, mint embert és nagyon attraktív, kívánatos. Kicsit összevesztünk az utóbbi időben, mert olyan csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, amit nem lett volna szabad és hanyagoltam. Aztán megmutattam neki, hogy kikkel beszélgetek és találkozgatok. Ráírt az összesre álprofillal, hogy én egy igazi nőcsábász vagyok és szemét alak is ráadásul, úgyhogy ha meg akarják óvni a szívtörést, akkor hajtsanak el minél előbb engem.

Ez mennyire normális reakció?


2020. szept. 5. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tűnik fel, hogy szerelmes beléd?
2020. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egyértelmű. Szerelmes. A továbbiak már rajtad múlnak. Akarsz e valami komolyabbat vele.
2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem normális. Egy elmebeteg nő. Menekülj.
2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Olyan mintha ki akarna sajátítani. Én nő vagyok de agybajt kapnék egy ilyenről 🤷‍♀️
2020. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%
Valószínű szerelmes. De még akkor is szemétség tőle ez. Ha meg nem szerelmes, akkor meg szégyen az egész viselkedése.
2020. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Háát, ezt elkutad, bele lett választva...jöhet az új profil a placcon;)
2020. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ramos ökle ***** válasza:
97%

Már leírták a lényeget a többiek.

Viszont, a rosszabb eset, h nem szerelmes, hanem elmebeteg. Erre kicsi az esély, de ez is egy lehetőség. Birtokolni akar.

Érdemes megbeszélni vele ezt az álprofilos dolgot, mert ez nem éppen higgadt, normális reakció. Mondja meg, h mit érez, mit akar tőled, aztán a válasz alapján talán el tudod dönteni, h elhiszed, és ha igen, akkor az neked megfelel, vagy nem.

2020. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
A #3-as válaszom miért lett lepontozva? Az itteni nők szerint normális, hogy valaki álprofilokkal írogat összevissza? Mondjuk, így érthető az itteni megkeseredett női szint.
2020. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem kérdező,hogy Te se viselkedtél korrekt módra. Olyan mintha kiprovokáltad volna,hogy ilyet tegyen. Fejéhez vágsz olyat amit nem kéne,mutogatod kikkel levelezel....
2020. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez még akkor sem lenne normális, ha kapcsolatban lennétek. De szexkapcsolatban meg főleg nem az.

#9-et meg nem értem. Szexkapcsolatban ez miért fejéhez vágás? Azzal és annyival van az ember amennyihez kedve van.

2020. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!