Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ez van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez van a fejemben ès bánt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elèg butaság az amin rágodom de nehèz sajnos elengednem..

A törtènet az arról szól hogy az egyik legjobb baràtombol a szerelmem lett. Együtt is vagyunk viszont mielött mi össze jöttünk volna neki volt egy jegyese aki már 3 hónapja nem volt az èletèben mikor mi össze jöttünk. Viszont a lányt ő általa ismertem meg es lettünk nagyon joban ... aztan fèltèkenykedett ... igazábol mindegy volt hogy ki beszèlt a párjával mivel mindenkire fèltèkeny volt ugyan is nem beszèlte a mi nyelvünket ès mivel nem èrtette nem tetszett neki az hogy más által mosolyog a párja ... igazából amiről szó van sajnos láttam règi beszèlgetèseket kèpeket amiket egymàs között megosztottak... ès sajnos azt èrzem hogy èn csak egy másolat vagyok a pàromnak mint ha őt akarná látni bennem .. neki tetszik az ha az intimitàst meg örökítjük vagy az hogy küldünk üzenetben kèpeket egymásnak ... de èn sose voltam ilyen.. igy neveltek ès nem azèrt mert elfogult vagyok .. hanem azèrt mert èn igy szeretnèm megőrizni a nöiessègemet hogy ami olyan az igen is maradjon a 4 fal között ès lásson ugy ès akkor ... az elmult pár hónapunk gyorsan telt mivel már össze is házasodtunk de sajnos ezek a fejemben vannak ès hiába osztom meg a párommal ő azt mondja hogy soha nem szeretnè azt hogy olyan legyek mint az ő ex barátnője / volt barátnőm. De ezzel sajnos azt èrzem hogy nem vagyok elèg izgalmas ...èsbez az èrzès össze tör azt èrzem hogy a kapcsolatunkban nincs szin miattam mert nem megyek bele a játèkba . Mit csináljak ha ez van a fejemben ès nem tudom elengedni magam !? Szeretek ès szeretnèk is a kedvèben járni de azt èrzem a látottak után hogy kevès az amit adok, ès ugy èrzem nem tudkk ujjat mutatni a látottak után .. 😪😪



#elfelejtés #Kevèsnek èrzem magam #Nem akarok olyan lenni mint az exe
2020. szept. 10. 06:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy idős fejjel szeretnék jó tanácsot adni, de nem tudok.

Mindezt nem vetted észre mielőtt összeházasodtatok?

Amit ajánlani tudok: beszéljétek meg. Az eredményt vagy betartjátok (elfogadjátok) vagy nem.

Ffi.

2020. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!