Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott elő pénzt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott elő pénzt, hogy teszteljen?

Figyelt kérdés
Alig pár hónapja vagyunk együtt és hagyott elől a pulton és a kanapén is pénzt. 2-2ezer forintot. Nyilván eszembe se jutott elrakni, de vajon azért hagyhatta elől, hogy teszteljen, hogy elteszem-e? vagy túlgondolom? Amúgy nem nagyon rendetlen. De én sem nézek ki szerintem lopósnak. Nem mertem rákérdezni, hogy volt olyan barátnője előttem, aki meglopta.
2020. szept. 10. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Túlgondolod, csak kivette a zsebéből vagy ilyesmi és elől maradt
Ez biztosan egy teszt volt.
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2000 forintos teszt... ti nagyon szegények vagytok, vagy te nagyon buta.


Nálam mindig van a bejárati dobozban 40. Ha jön csomag, vagy kaja, akkor a barátnő, prosti, anyám, vagy a bejárónő, át tudja venni.

2020. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer engem is meggyanusítottak, hogy azért hagytam kinn pár ezer ft-t a mosógépen, hogy teszteljem, hogy nem m lop e. Ekkor már évek óta jártunk... Nekem baromira rosszul esett, hogy ezt gondolja rólam. Mikor mosok mindig kiszedek a zsebekből mindent azert maradt veletlenül ott.
2020. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne kérdezz rá, hogy volt-e olyan barátmnője.

Pár ezer Ft nem nagy összeg, lehet elöl különböző okokból.

Az ilyesmire reagálni semm kell, olyan tárgynak tekinteni, mint a többi a lakásban.

Nekem mondjuk eszembe sem jutna arra gondolni, hogy tesztből van ott.

2020. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Baratom is szokott az asztalon hagyni penzt, de nem azert hogy teszteljen.
2020. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy csak megbízik benned annyira hogy előhagyhat nyamvad 2 ezer forintot? Ne gondold ennyire túl.
2020. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura hogy ilyen eszedbe jut. Ez is csak téged minősít. Milyen kapcsolat ez ahol ez téma lenne?

Drágááám, itt hagytál egy kétezrest, kiteszem a komódra majd tedd a tárcádba. Ennyi.

2020. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl. Az enyém több tízezrest szokott itt-ott hagyni a lakásban. Egyszerűen csak leteszi itt ott és ennyi. Szedd össze és tedd a pultra és kész, én is ezt szoktam.
2020. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1) abban igazad van, hogy nagyon szegény vagyok. Vagyis már jobb az anyagi helyzetem, de úgy nőttem fel, hogy sokszor tényleg nélkülöznünk kellett, lehet ezért is gondoltam túl.
2020. szept. 10. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Van hogy én is lusta vagyok elrakni a pénzt ezért csak a pultra kidobom, nincs jelentősége.
2020. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!