Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt ez? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt ez? Volt értelme? Én csesztem el?

Figyelt kérdés

4 éve történt. Találkoztam egy sráccal. Egy véletlen műve volt az egész, hogy az egész napot együtt töltöttük. Ezután ő azt állította, belém szeretett. A probléma, hogy én 14 voltam ő pedig 21. Aztán addig fűzött, míg újra nem találkoztunk, akkor már direkt. Összejöttünk, de ritkán találkoztunk a munkája miatt. Amikor fény derült a kapcsolatunkra, az ő családja ellenezte, bár az enyém nem, de a szüleim megbeszélték vele, hogy vigyáz rám stb. Elég nagy balhét csapott ki a családja, féltették a srácot, mert már volt ilyen és más hasonló téren is problémája a hatóságokkal. A lényeg, hogy üzenetben konkrétan engem keresett meg az anyja, de én csak azt mondtam, hogy felnőtt ember, az ő dolga kivel akar lenni stb, egy szóval se mondtam, hogy szeretem a srácot. Ez így utólag gondolkodtatott el. Aztán még fél évig húztuk ezt az egészet, sokat veszekedtünk, mert ő titokban akart velem járni, meg új telefonszám viberen stb, én meg haragudtam, hogy nem érek neki annyit, hogy kiálljon értem, felvállaljon, meg féltem, hogy a családja utál stb, de néha azért el is voltunk. Azóta a srácnak felesége( egy tőlem 3 évvel idősebb lány) és gyereke is van.

A lényege az egésznek, hogy utólag arra jutottam, hogy nem is voltam belé szerelmes, csak az a nap után úgy éreztem valaki, aki megért és elfogad, csak jól éreztem vele magam, szerettem vele lenni, mint barát, de ennyi. Szóval szerintetek lehetett volna bármiféle jövőnk, ha anno másképp csináljuk a dolgokat? Pl ha anno az anyjával nem kezdek vitázni, hogy nincs beleszólása, mert a fia felnőtt ember, hanem annyit mondok, hogy de szeretem és ennyi? Meg ha belemegyek a játékba, hogy titokban vagyunk együtt stb, ami amúgy időnként tök móka volt, de néha haragudtam érte, szóval ha elfogadóbb vagyok vele szemben, akkor talán idővel, ha én is idősebb lettem már a családja is talán elfogadott volna, meg külön is mehettünk volna lakni stb? Szerintetek?



2020. szept. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő veled nem is akart kötöttségeket. Úgy jó ez, ahogy van. Majd találsz olyat, aki büszkén vállal.
2020. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érdekes a kérdésben, hogy nem szeretted és mégis így feljönnek ezek a gondolatok. Jó lett volna folytatni így is?
2020. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szerelmes lett volna beléd akkor tudott volna rád várni amíg gond nélkül felvállalhat.Azért 14 év,még elég gyerek,főleg egy huszonéveshez,nem akarlak elkeseríteni de szerintem jobb is hogy nem lett vele semmi,csak "elkalandozott" volna veled. Így megúsztál egy nagy csalódást.
2020. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ez már 4 év után?
2020. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, csak elagyaltam így a múlton, hogy mi lett volna, ha. De tényleg már mindegy, változtatni nem tudok, nem is akarok már ezen, volt, ami volt, csak érdekelt, hogy szerintetek mi volt ez az egész, lehetett volna-e másképp.

Köszönöm.

2020. szept. 12. 09:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!