Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kollégáim évek óta biztatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégáim évek óta biztatnak és egyszerre szívatnak amiért nincs barátnőm? Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy 30-as éveim elején járó szűz vagyok, soha nem volt barátnőm és ezt a kollégáim is sejtik.

Évek óta kapom a kollégáimtól részben a vérszívást, részben a biztatást, amiért nincs barátnőm. A vicc az, hogy nem csak a férfiaktól, hanem a nálam idősebb, házas női kollégáimtól is jön ez a szöveg folyamatosan.

Tudni kell, hogy jó presztízsű munkám van, jól is keresek, jó fiú vagyok, de sajnos a szociális készségeim legföljebb egy 15 éves gyerek szintjén állnak. Ezen kívül meggyőződésem, hogy nem vagyok vonzó a női nem számára. Noha igyekszem magam karbantartani és jól öltözni, de pl. nem edzek és rendkívül vékony vagyok. Emiatt is szoktak szívatni.


Miért biztatnak mégis ezzel a barátnő üggyel. Mi ez tulajdonképpen? Szívatás vagy biztatás?



2020. szept. 12. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mi ez tulajdonképpen? Szívatás vagy biztatás?"


Amerikai filmeket láttál már? Tudod abban is ez megy, hogy a haverok, kollégák viccesen egyszerre piszkálják, de ugyanakkor támogatják is egymást. Tehát egy emberi kapcsolat nem csak fekete-fehér, hogy valaki utál téged ezért piszkál, vagy szeret ezért támogat. Hanem ilyen viccesen a kettő keveréke.

2020. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik kérdés pedig, hogy vajon azért teszik, mert ők esetleg máshogy látnak engem, mint ahogy én látom magam? Tehát szerintük piacképes lennék normális nőknél?
2020. szept. 12. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Dugd meg a nőjüket. Majd nem fognak szívatni.
2020. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haverokkal nálunk is ez megy.


Szivatjuk, szívjuk egymás vérét mindenért, de közben segítünk is a másiknak, kiállunk, biztatjuk egymást.


Egy dolog, hogy cinkelnek, de ha bírnak, akkor azért jót akarnak neked.

2020. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!