Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki valakit megkíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki valakit megkíván akkor annak minden esetben tetszik is az illető?

Figyelt kérdés

Saját személyes tapasztalatom illetve másoknál is látom, hogy sokszor csak szimplán a szex érdekel és külsőre nem is tetszik az illető de ő volt épp jókor jó helyen. Ha másokat megkérdezek, hogy külsőre mit gondolnak arról akivel lefeküdtek akkor nem is válaszolnak/ negatív a véleményük.

Nektek milyen tapasztalaitok vannak?



Sok embert ismerek aki ahhoz köti az értékét, hogy mennyire vonzó, legfőképp ahhoz, hogy mennyien kívánják. Ők váltig hisznek benne, hogy külsőre is tetszenek ezeknek az embereknek és nem hiszik el hogy nem feltétlenül.


2020. szept. 12. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Van ez a kisugárzás nevű elcsépelt és valóban megfoghatatlan dolog. Az számít egyedül.
2020. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kicsit kevered a dolgot.

Ha valakit megkívánok, akkor ő minden esetben tetszik is nekem.

Az, amit írsz, hogy az illető éppen jókor volt, jó helyen, az akkor van, amikor szimplán ki vagyok éhezve a szexre és ehhez keresek egy alanyt vagy tárgyat vagy minek is minősítsem...Olyankor a szexet magát kívánom és nem az illetőt.

Erre jó példa, hogy volt az életemben egy 1,5 éves párkapcsolati krízis, amikor egyáltalán nem kívántam a páromat, de a szexet se. Ezalatt le se feküdtem senkivel, vele se. Aztán megismertem egy férfit és viharos gyorsasággal szerelmes lettem és olyan őrületesen kívántam, ahogy soha senkit azelőtt és azóta se életemben. Ebben az esetben ez a férfi volt számomra annyira vonzó, hogy felébressze a szexualitásomat. Tehát őt magát kívántam.

Azóta csak olyan volt, hogy kívántam a szexet és amikor már nagyon kivoltam, felszedtem valakit, akit viszonylag vonzónak találtam, de legalábbis nem borsódzott tőle a hátam.

Mondjuk olyan is volt vele a szex.

De gondolom érthető a különbség.

2020. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Másra mondom, hogy jól néz ki és másra, hogy vonzó. Objektíve eddig akiket megkívántam piszkosul, inkább az átlagba tartoztak. Nekem bejön a kis pocak, a kócos haj, a "nem tökéletes" külső, nagyon felszabadultan és nagyon jókat szexeltem ilyen jellegű emberrel, holott magamon nagyon is kényes vagyok az ilyesmire és elismerem, hogy nem is kifejezetten dögös ez a típus. Aztán van az, akit tipikusan ideálnak tartok vagy valamilyen szinten "tipikus szépségnek" és egyszerűen nem mennék rá úgy.


Illetve nagyon sok múlik a lelkieken is. Nálam nagyon erős racionális szabályozás alatt van a szex, szexuális vágy. Ha foglalt vagyok, nem tudok rákívánni emberekre és ugyanígy befolyásolja a "kívánósságom" az is, ha más szempontból kockázatos lenne az illetővel a szex. Egyszerűen olyankor el van vágva nálam ez az egész vonzalom dolog. Sokaknál nem, de engem ez nagyon meg tud érinteni.

2020. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Lehet, hogy külsőre oké, de belsőre nem, és fordìtva.
2020. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha vki egy fa es nem ebreszti fela szexualitast bennem akkor hiàba tetszik vagy vonzo nekem a külseje nem fogom megkivànni


Ha vki viszont nem tetszik külsöre de felebreszti ezt bennem, akkor kivànom is öt

2020. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!