Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme írni a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme írni a lánynak?

Figyelt kérdés

Anno mi már voltunk együtt 2 évet, ami aztán nyugisan zárult.

Később majdnem isszejottunk, de én nagyon csúnyán hazudtam neki és már egy másik lánnyal ismerkedtem. (ne menjünk most ebbe bele, eléggé utalom magam anélkül is, hogy megkapom milyen szemét vagyok) Végül azóta is tartjuk a kapcsolatot, és mondhatni jó a kapcsolat kettőnk közt, segítettünk költözni is egymásnak, sűrűn beszéltünk stb, és mostanság én bedobtam hogy többet érzek ennél, de ő nem tette túl magát a múlton.

Marmi lnt ez már rá az anno szakitara 1,5 évvel.


Beszéltük hogy találkozunk, és beszélünk rólunk, de mindig tologatta, míg végül megírta hogy nem akarja elvenni a lehetőséget előlem hogy boldog legyek és hogy ne várjak rá.

Ezután még beszéltünk és mondta hogy egy ajándékom nála van még szülinapomra, csak nem volt lehetősége odaadni, azóta is ő a szűk keresztmetszet találkozni.

Illetve kérdezte, hogy "nem adom fel?" és arra hogy "nem" egy ilyen puszit küldő emojit küldött, ez nem egészen értem it jelent, gondolom semmit.


Most 3 hete nem beszéltünk, nem tudom van-e értelme keresni.

A józan eszem azt mondja ne írjak rá, de nagyon hiányzik és már bánom hogy elengedtem és úgy bántam vele anno, ahogy.


2020. szept. 14. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez van amikor valaki nem tudja mit is akar. Érez időnként még "valamit" amikor épp olyan hangulata van, de máskor meg nem. Hogy miért vannak a hangulatingadozásai - főleg a negatív irányba - te tudhatod, neked volt a párod. Ez egy rétestészta történet lesz amíg nem néztek a dolgok mélyére. Összejöttök - szakítotok - újramelegítitek a pitét - szakítotok... körforgása amíg valamelyikőtök végleg ki nem lép belőle, vagy... szembe nem néztek önmagatokkal, a miértekkel.

Abból amit leírtál egy profi párterap. sem tudja megmondani mi köztetek a VALÓDI gond.

Ja amúgy írj rá - mit veszítesz? Avagy mit nyersz... mitől lesz más, mivel akasztjátok meg a körforgást pro vagy kontra?

2020. szept. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta se beszéltünk, meg mindig nem írtam neki :/
2020. nov. 4. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy nem beszéltetek. Ebből normális kapcsolat már nem lenne. Ahol egyszer megtörik a bizalom, ott már semmi sem lesz olyan, mint régen.
2020. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!