Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretői viszonyban mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban mennyi volt a közös együtt töltött idő?

Figyelt kérdés
Úgy értem hétköznap, pár óra.. Vagy hétvége, együtt alvás, stb is volt...
2020. szept. 16. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom. Ilyen témában nem utazom. De sok szerencsét a válaszokban, biztos akad sorstárs, aki egészen más élethelyzetben van. Ez a szeretői micsoda ez mindig az adott felektől függ. Szal, sok sikert! A válasz nem itt lesz...
2020. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez a két félen múlik, mennyi idő van és mennyi igényetek van egymásra. Volt olyan hogy az egész napot együtt töltöttük és olyan is hogy csak 3-4 órát.
2020. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Hétvégén egy órácska...
2020. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

1-es, téged ki kérdezett?


Nálunk túl sok volt. Időnként teljes napok. De szinte minden nap igényelte, hogy összefussunk legalább egy órára és nem csak szexre. Pont ezért lett vége, mert nekem ez nem fért bele az időmbe és nem voltam szerelmes.

2020. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt, ahol a felek mar valtak, ott sokszor 2 hetben egy ejszaka, de neha egy lopott felora, viszont hetvegen kivul mindig irt es osszefutottunk a munkahelyemen. Most megint hasonlo helyzetben vagyok, de heti ket nap velem van, mikor meg volt ra lehetoseg akkor non stop egyutt volt velem. Minden attol fugg, hogy csak szex, kikapcsolodas, vagy tenyleg szerelmi viszonyrol van szo, az elozohoz kepest latom, hogy a mostani inkabb torodik velem, es ha reggel fel kell nem huzza el a csikot.
2020. szept. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig valami. Pár hetente pár óra.
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!