Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha az egyik volt gimis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha az egyik volt gimis osztálytársamról álmodok, aki nagyon tetszett, miért nem kaphattam meg?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve elballagtunk. Tudom, hogy tetszettem neki, de mégsem lépett kifejezetten. Lehet azért, mert nem voltam menő meg akkor olyan átlagoska voltam? Mindig ezen gondolkozok, hogy mi lett volna, ha... lehet jobban kellett volna nyitnom akkor. Sajnos neki gimi végén lett egy barátnője, kapcsoltuk most is tart. Mi van, hogyha gyerekük lesz pár év múlva és összeházasodnak? Ki se bírnám. Én még hiszem, hogy egyszer valaha mi összejövünk.


Ma is róla álmodtam, most egy picit szomorkás a hangulatom..


Egyébként nem mindennap jut eszembe meg azért volt hogy pasiztam, szóval nem az van, hogy rá várok, de megőrülök tényleg ettől, hogy mi lett volna, ha..

egyszer találkoztunk ballagas óta egy boltban.Köszöntünk egymásnak, aztán mikor távolabb voltunk már egymástól visszanéztünk a másikra.


21/L


2020. szept. 17. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én írjak rá helyetted, és én hívjam el egy dugásra?
2020. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást: aki folyton a múltba néz az s.ggel megy a jövőbe. Te ugyanezt teszed jelenleg. Nem kezdett veled, mert nem akart, vagy nem mert - teljesen lényegtelen. Most új nője van, te meg epekedsz egy olyan szekérre ahol neked nincs hely. Fogadd el, engedd el, lépj tovább.
2020. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.-nak nincs teljesen igaza. 1 próbát megér a srác.
2020. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 2 évben hány pasit pattintottál le, csak mert egy ilyen plátói szerelmed van, amiből soha nem lesz semmi? (Vagy max csak dugás)
2020. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!