Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok. Jartatok mar ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Jartatok mar ilyen sraccal?

Figyelt kérdés
Akinel tudtatok hogy nem vagytok az esetei kulsore? Latva az osszes eddigi exet aki hasonlo volt szemszin, alkat haj ilyesmi es ti full kulonboztok ettol?
2020. szept. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen. Bejöttek neki az extrém külsejű vad csajok (punk és hasonló stílus), én meg mindig is "szürke kisegér" típus voltam (külsőre-belsőre). Még egy tetkóm sincs, meg semmi kicsit is "vadabbnak" nevezhető.
2020. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar ez hogy tudom mi az idealja, de akkor miert van velem az ilyen ferfi ha mindig ilyen noket les? Teljesen megteoazza az onbizalmat
2020. szept. 17. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye :'D Nekem is (#1)
2020. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fura amit írtok. De ezzel én is így vagyok férfiként, 2 típus jön be, egyik a vad, tetovált, szineshaj, piercing stb. A másik meg a visszahúzódó, szende, szüziesen ártatlanul kinéző lányok. Nemtudom miért van így, de ez a 2 véglet nekem ami ideál. Szóval szerintem ezen ne aggódj. Csak fogadd el, hogy nincs olyan, hogy kizárólag egyféle nőkhöz vonzódik valaki.

Vagy nézd a másik oldalról, biztos nem emlékezteted egyik exére sem.

31/f

2020. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat p3dig folyamatosan ezt bizonyitja h azok a kaliberu nok vonzzak... Az meg nem vigasztalt h a szex miatt peldaul.. Nem akarok ilyen emberrel lenni akinek nem is vagyok az esete( es eddig o az egyetlen ilyen., vagyis volt mert kileptem?)
2020. szept. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!