Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek inkább az átlagos/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek inkább az átlagos/hétköznapi arcú férfiak jönnek be vagy a tipikus jóképűek, akikre 10-ből legalább 9 nő azt mondaná, hogy na igen, ő tényleg jóképű?

Figyelt kérdés
2020. szept. 19. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Nekem inkább az átlagos/hétköznapi arcú férfiak jönnek be.
Nekem a tipikus jóképűek jönnek be. Olyanok, akiket a többi nő is valószínűleg egyértelműen jóképűnek tartana.
19 szavazat
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Azért nem tudom értékelni a kérdést, mert nekem a jóképű pasik jönnek be, de akire én azt mondom, jóképű, arra sok nő azt mondja, hogy nem az :D


A tipik szépfiúk nem jönnek be.

2020. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte teljesen mindegy, hogy mennyire szép egy férfi arca, annyi, hogy igényes legyen magára. Más tulajdonságok tudnak megfogni
2020. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában, ha szerelmes voltam valakibe, mindig kiderült, hogy az összes korombeli lány/nőismerősöm bele volt zúgva. Szóval igen, akit én jóképűnek látok, azt mindenki annak látja.
2020. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül a normálisabb, értelmesebb, figyelmesebb, stílusban, személyiségben amelyik jobban megfog.
2020. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arc és arc között kéne választani, nyilván a helyesebbet választanám. De nekem ha csak a külsőségeknél maradunk, sokkal fontosabb a test. Egyébként meg az hogy hogy érzem magam vele, milyen ember.
2020. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!